Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

nazywam się niewarto, ooo fajnie. Ja muszę zaraz na jakieś zakupy iść bo nic na obiad nie ma. Też bym jakąś zrobiła zupę, ale mam w domu zupo-niejada :mrgreen: No i 2 dni z rzędu na obiad były warzywka, więc muszę mu to jakoś wynagrodzić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ram, no właśnie przeglądałem i z obu stron leciały uszczypliwości, tak to odczytałem. Wydaję mi się że nie ma sensu oceniać które uszczypliwości były mocniejsze a które słabsze, tylko postawić znak równości i się pogodzić. Ewentualnie możecie sobie wrócić do poszczególnych postów na początku i zapytać siebie na wzajem co druga strona miała na myśli, takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin mysle, ze jestes rozczarowany, ze Twoj pomysl ze spacerem nie przeszedl i Kafke sobie obrales jako bufor do wywalenia negatywnych emocji. Reagujesz zbyt emocjonalnie do sytuacji. Kiedys tez tak mialam zanim nauczylam sie odczytywac skad dane emocje sie we mnie biora i jakie jest ich zrodlo.

jeżeli przy każdym komentarzu masz zamiar wbijać szpileczki, to ja spadam z tego forum,

To jest reakcja zupelnie nieadekwatna do sytuacji i mocno przesadzona. Zapanuj nad tym bo po co maja Cie zzerac zle emocje.

Kafka juz kilka razy wyciagala do Ciebie reke.. przyjmij ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji, to nie był mój pomysł, to po pierwsze. Po drugie do pokojowo nastawionych do mnie ludzi jestem bardzo pozytywnie nastawiony, ale jak ktoś mi wbija szpilki, to ciążko jest się pogodzić.

 

-- 05 lip 2012, 13:57 --

 

Interesuje mnie zaś kto byłby chętny na spacer w sobotę o godz. 12 z Gdyni do Sopotu z przerwami na piwo.

 

-- 05 lip 2012, 14:01 --

 

I ciekawi mnie, ile osób ma ochotę się ze mną spotkać w piątek o 17. Jak znajdzie się co najmniej 6, to się zjawię:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ram, rozumiem że dzięki Tobie część ludzi jutro spotka się w gdyni (czy tam sopocie, jeden chuj), a reszta w gdańsku? jeśli tak to wielkie dzięki.

Czytając Twoje posty przychodzi mi do głowy tylko jedno określenie:

 

7f33c9620274835c.jpg

 

P.S. Myślisz że Kawka była dla Ciebie niemiła? Zaraz nabierzesz trochę perspektywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×