Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Guzik, po prostu wiele osób chciało właściwie co innego, tzn kilka osób proponowało coś swojego.

Ram chyba się zdenerwował i poczuł olany, w sensie olania spaceru

przecież mu mówiłam, że to ironia była, no bo raczej nie chciałabym spacerować 20km mając uczulenie na słońce, ale cicho nic mu nie mówcie o tym, bo mnie słońcem natrze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, no wiem, wiem, dlatego pytam własnie. No ale jakby co, problemu nie bedzie, dam ci znac gdzie jesteśmy, a ty Gdańszczanka, więc sobie poradzisz prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, gdańszczanka to ja nie jestem, bo dopiero na studia przyjechałam do Gdańska, ale w miarę ogarniam, co gdzie jest ;) Jak bym się miała spóźnić, to napiszę, chociaż mam nadzieję, że te obrony szybciej pójdą.

 

-- 05 lip 2012, 11:40 --

 

Guzik, to jednak przybędziesz do Gdańska! Bardzo się cieszę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ram, za co ja mam cię niby przepraszać?

Ile jeszcze będziesz pisal na mój temat?

 

-- 05 lip 2012, 11:59 --

 

No i jakie nastawienie mam zmienić na jakie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ram, dobra ram, może już przestań mnie zadręczać wiadomościami na pw a tu pisać o mnie w osobie trzeciej i mówić, że nie podoba ci się coś co cię nawet nie dotyczyło? Myślisz, że wszyscy teraz powiedzą: "Co?! To Marcin nie przyjedzie przez tę niedobrą Kafkę? Tak być nie może! Jak ona mogła zaproponować Gdańsk!" Jakoś nikt nie powiedział, że jestem złośliwa czy niemiła.

Zobacz, Guzik tez do siebie odebrała to co mówiłam wcześniej i miała do tego prawo, ale wszystko na spokojnie wyjaśniłam i nie ma kwasu. A tobie ile jeszcze mam tłumaczyć?

Weź pod uwagę tematykę tego forum. Wiadomo, że mogą różne nieporozumienia powstawać, szczególnie tutaj. Ale jakoś staramy się wyjaśniać na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×