Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Cię teraz wzruszyło?


Mizer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem tak wzruszona, że zaraz rękawy zasmarkam.

 

Te wywody na temat głupiego kwiatka co dostałam od niedocenionego zajętego ukochanego jednocześnie brata-z-wyboru opsanego w nerwicy lekowej tak poruszyły moje zabetonione serce, że teraz gó*no zobaczę, a się rozryczę jakie to piękne zjawisko towarzyszy ludziom całe zycie...

 

No siedze i oczy szklanię jak patrzę na miśka co od klasy dostałam, jak przypominam sobie życzenia od klasy...

Och, jak wspominam miłość, co ja zakopałam, a rąbane się wydostała i mnie teraz... wzrusza XD

 

To jest okropne.

Ale nie mogłam tych urodzinowych chwil przeżywać na bieżąco.

Teraz dochodzi, widzę, że to nie jest straszne i chcę tak jeszcze raz ;_;.

 

A co Wam teraz zrobiło kisiel z mózgu? ;)

 

Uszanowanie- Mizeria :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Wam teraz zrobiło kisiel z mózgu?

Mi... interpretacja wiersza z polskiego... ale to tak chyba nie na temat :lol:

 

Co Cię teraz wzruszyło?

A tak na poważnie - niedawno oglądałem film "Szkoła uczuć" i też dostałem szklanki w oczach, choć to u mnie nader rzadkie zjawisko. Chociaż ze szklanieniem przy tym filmie to niejeden byłem. To chyba stały punkt w oglądaniu tego filmu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy na filmach nie szklanię.

Bynajmniej- żadko.

Ja w takich miesiącach jak kwiecień jestem słaba podatna na jakiekolwiek uczucia kierowane do mnie XD, normalnie niech ktos powie, że mnie kocha, lubi czy coś to ja przetrawie z kamienną miną wrócę do domu i nagle łzy się leją... Ach to przesilenie wiosenne- człowiek by chciał tylko spać, żeby mu grzało słońce i wszyscy go kochali.

 

A TU JUTRO KURNA DO SZKOLY!!!!!

==

 

A kisiel z mózgu zrobił mi wiersz na polskim o nazwie "Padlina"- jak dla mnie był interesujący i przełamywał te naiwne wiersze o jaworach, kwiatkach i miłościach z romansów, miał charakter i smak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie studnia co stała na podwórku u nas w domu rodzinnym... tydzień temu umarła mi babcia i wspominając tą studniej w około której się bawiliśmy z kuzynami smialismy i przy której babcia stała z herbatą i cistkami się rozpłakałem, jak sobie pomyślałem ile rzeczy się u nas w rodzinie się zmieniło itd....!! :cry::cry::cry::?:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie - niedawno oglądałem film "Szkoła uczuć" i też dostałem szklanki w oczach, choć to u mnie nader rzadkie zjawisko. Chociaż ze szklanieniem przy tym filmie to niejeden byłem. To chyba stały punkt w oglądaniu tego filmu ;)

przyłaczam się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem się wzruszam..

Teraz akurat przypomniała mi się historia,kiedy posprzeczaliśmy się z moim facetem przed seansem w kinie. Postanowiłam być twarda i nie odzywać sie do niego. Podczas filmu próbował nawiązać ze mną jakiś kontakt.. Udawałam,że go nie dostrzegam (na marginesie - idiotyczny pomysł..). Biedny starał się i nic.. W końcu wziął moją otwartą dłoń i zaczął całować ją od wewnątrz cmokając i wydając przy tym (celowo) odgłosy akustyczne na całą salę :D Myślałam,że pęknę ze śmiechu i przy okazji uduszę go..

Dziś wzruszam się wspominając to.. Bardzo..

 

 

 

(Poza tym, zawsze wzruszają mnie dzieci.. Ryczę kiedy oglądam programy o chorych lub porzuconych dzieciakach..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wzruszyły białe kwiaty opadające z drzew i dywan trawy pod nimi.Stałam tak wpatrzona w ten widok(na szczęście z psem na smyczy,więc nikt nie mógł pomysleć-wariatka ;) ).I przypomniało mi się dzieciństwo,ogród babci i to jaki świat był wtedy piękny,dobry i bezpieczny.Kasztan-przybij piątkę ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śpiewające dzieciaki na szkolnej akademii :?

Jesuu ,jakaś dziwna jestem ,zawsze mnie to bierze...

Dziś też ,a jakże...wrr

W maju komunia syna ,juz dziś na próbach wole stac przed kościołem niż "w" i to nie z powodu lęku ale własnie z tego :(

Czuję że 20 maja uryczę się jak głupia :/ wtedy juz muszę wejsc ;)

 

Ps.Norrrmalnie nawetw trakcie sexu niemam takich dreszczy :roll:;):oops::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedyś pisałem o tym na forum, ale napisze jeszcze raz.

Nie wiele potrzeba żebym sie wzruszył - najbardziej wzruszają mnie odruchy ludzkiej bezinteresownej solidarności, pomocy. Czy na filmie (choćby ogladając np. Władcę Pierścieni), w programie dokumentalnym albo reportażu, albo książka jakaś, choć ostatnio powiesci nie czytam, ale parę lat temu jak czytałem Wiedźmina Sapkowskiego to momentami prawie płakałem - głupie to zupełnie, ale trudno mi się opanować....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żadko się wzruszam. Tzn często, ale nie do lez. Plakać jak mam dola to owszem, często. Pamiętam jak raz siedzieliśmy z moim chlopakiem przytuleni i on wlączyl plytę z piękną muzyką specjalnie dla mnie. Bylo tak cudownie że poplakalam sie ze szczęścia. On się zapytal co się stalo, a ja powiedzialam "Nic, poprostu jestem szczęśliwa" ;) I wzruszam się też w sprawach przyjaźni. Życzę nam wszystkim, żebyśmy mogli jak najczęściej plakać ze szczęścia, to jest super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tej reklamy plusa to jest ona dla mnie jedyną sensowna reklamą od wielu lat przemawia dobitnie do człowieka

Ale taka jest prawda jak w tej reklamie wszyscy mamy czas na prace ale dla bliskich szkoda gadać . Teraz wyszła kolejna reklama plus również bardzo ciekawa :)

Pozdrawiam

A co mnie wzrusza hmm

Najbardziej to ostatnio mnie wzruszyło to jak młody chłopak oddał swoją prace która napisał bo on nie miał łatwego ostatnio łatwych chwil pieknie to wyglądało prawdziwa przyjaźń i zrozumienie dla drugiego człowieka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×