Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, dzięki choć zabrakło jeszcze wykrzyknika, o takiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ja proponuję tą 17h na miejscu na dworcu w Gdańsku, a jak ktoś chcę sobie robić wycieczki to niech sobie wyjdzie odpowiednio wcześniej tak żebyśmy się spotkali o tej 17h na miejscu wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję tą 17h na miejscu na dworcu w Gdańsku, a jak ktoś chcę sobie robić wycieczki to niech sobie wyjdzie odpowiednio wcześniej tak żebyśmy się spotkali o tej 17h na miejscu wszyscy.

 

amen :) Ja Grzybem moge sie spoznic ale to zadzwonie i powiecie gdzie jestescie

 

-- 04 lip 2012, 18:58 --

 

pannaAlicja, :D bedziemy tesknic :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem pewien, ale chyba spasuję. Będę w Gdańsku w piątek w późnych godiznach przedpołudniowych/wczesnych popołudniowych i nie chce mi się wracać do Gdyni a potem jechać do głównego, a czekać parę godizn też mi się nei uśmiecha. No ale za mną nikt tęsknić nie będzie, więc mała strata. Prwdopodobnie będę pod Kontrastem około 17, więc jeśli Guzik chce się trzymać swojego planu, to idę na piwo->spacer->piwo-->spacer, etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że to jest FORUM. A zlot jest FORUMOWY a nie FACEBOOKowy. Mówiłam już wcześniej, że ja z facebooka nie korzystam i korzystać nie będę. Więc kuźwa nie ma tak, że ustalacie coś na fejsie, a potem jest wielki foch jak na forum ustalimy inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, wpadaj, nie będziesz miała daleko.

Kiya, miło mi będzie cię poznać!

Ja Grzybem moge sie spoznic ale to zadzwonie i powiecie gdzie jestescie

Candy14, będziesz jechała grzybem(w sensie transportu)?

 

-- 04 lip 2012, 22:34 --

 

A no i jaki dworzec, w którym miejscu konkretnie? Ja proponuję pod KFC, bo to bardzo charakterystyczny obiekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIĄTEK, GDAŃSK

 

Powiadam ja. :P

 

Ram, Guzik, wpadajcie, może naprawdę zróbcie sobie spacer jeśli pogoda dopisze? Do Oliwy nie było Wam daleko :twisted:

 

Kiya Bardzo chciałam spacer, ale niestety pewnie nie będę miała możliwości, aby jakoś tak wyruszyć z Gdyni żeby na 17.00 być na miejscu. Można by przecież o 13.00 wyruszyć z Gdyni i przydreptać do Gdańska, ale ja niestety nie mogę. Ja dałam tylko propozycję. Nie musi się przecież podobać, ale może komuś się podoba? Nie mam żadnego focha że rodzi się spotkanie w Gdańsku. Trochę tylko szkoda, że o 17.00. Mogę nie zdążyć, bo tak jak wspomniałam, planowałam wyruszyć spacerowo o tej godzinie z Gdyni.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×