Skocz do zawartości
Nerwica.com

Treści tylko dla tych którzy wiedzą co robią.


Joahim

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję sobie sprawę, że...

Być może to nie jest najodpowiedniejsze forum, tu dzież miejsce aby umieszczać w nim treści tego typu, lecz jeżeli nie będziecie chcieli oglądać, po prostu tego nie róbcie.

A uprzedzam: to okropne, tak okropne, że ciężko się później pozbierać po serii tak brutalnych obrazów.

Od razu ostrzegam, na pewno żadne z tych materiałów nie podniosą nikogo na duchu. Natknąłem się na te filmiki na forum, którego nazwy nie wspomnę. Lecz jest tam pewien dział tzw. "Hard" i właśnie na nim ktoś jakby to ująć rzutem na taśmę zapodał te filmiki po kolei, jedno pod drugim. Oczywiście wrodzona ciekawość wygrała, i zobaczyłem te treści.

Na pewno o niektórych z tych filmików słyszeliście, być może wiele z was już je widziała. Ale są również takie, które są tak hardcorowe, iż publicznie się o nich nie mówiło i nie mówi.

Nie zdobyły tzw. "popularności"

Rozpisałem się, chyba za mocno heh, jeżeli ktoś jednak się zdobędzie na odwagę i obejrzy w całości zamieszczone tu filmiki...

To zaręczam przeżyjecie szok, być lekką traumę, ogromny nie smak - elementy sexu, gore, przemocy i bestialstwa. I to nie są jaja. Wystarczy kliknąć w link.

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

 

Być może istnieją jeszcze bardziej ohydne, zwyrodniale i pozbawione człowieczeństwa materiały.

Lecz po 1: ich nie znam. A po 2: nie wyobrażam sobie czegoś gorszego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolę sobie darować takie atrakcje , później takie obrazy potrafią się za mną wlec, wiesz tu są różni ludzie z lekami, z nadwrażliwością , z NN, a czasem ze wszystkimi taki przypadłościami i takie rzeczy potrafią im nieźle namieszać w głowie i łazić za nimi ,zastanów się czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uświadomić, a jednocześnie widziałem dziesiątki tzw. "reaction" na te filmiki sam miałem bardzo emocjonalne przeżycia.

Oto kilka relacji z ich reakcji. (To tylko reakcje ludzi na filmiki które udostępniłem nic makabrycznego)

[videoyoutube=]

[/videoyoutube]

[videoyoutube=]http://www.youtube.com/watch?v=Ve9TplXyyrA&[/videoyoutube]

[videoyoutube=]

[/videoyoutube]

[videoyoutube=]

[/videoyoutube]

[videoyoutube=]

[/videoyoutube]

 

A czemu by się nie podzielić tym czego się samemu doświadczyło? Bo to mocne przeżycie.

A poza tym zastanawiałem się czy ktoś będzie miał przysłowiowe "j*ja" aby to obejrzeć.

Ale już skoro nie ma linków to nie ma również tematu, i tak Candy14 nie wiesz i nie dowiesz się co tak naprawdę było w tych linkach, chyba że przeczytałaś zanim je usunięto.

Poza tym wiadomo, życie słodkie nie jest, i tego typu filmiki są tego najlepszym przykładem.

A my jako ludzie jesteśmy z natury ciekawscy i swoją drogą sam byłem ciekawy, lecz trochę żałuję bo stan 10 min po obejrzeniu tego wszystkiego, to było kompletny odjazd. Jakbym się odmóżdżył gdyż widziałem za dużo. :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, i tak Candy14 nie wiesz i nie dowiesz się co tak naprawdę było w tych linkach,

Jakos mnie to nie martwi... :D Mam dosyc wrazen w zyciu realnym. Zdziwilo mnie tylko, ze zachecasz ludzi do obejrzenia (ciekawosc jest rzecza ludzka) wiedzac, ze sporo tu nerwicowcow i lekowcow

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×