Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

To, temat dla prawiczków , a pełno tu , ludzi, którzy nimi nie są .To, tak jakby, na forum dla właścicieli Audi , był ktoś , kto , nigdy nie jechał , tym samochodem .

 

Ale to tak jakby ślepy miał prowadzić ślepego (bez urazy). Chyba chodzi rady ludzi doświadczonych w tej kwestii, a nie tych którzy sami mają ten problem. N chyba ,że chcecie zostać tu sami i tylko się nad sobą użalać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, już kiedyś to pisałam : jak najwięcej kontaktów z kobietami, towarzyskich, koleżeńskich, przyjacielskich - a prędzej czy później coś "zaiskrzy" z którąś z nich .... a koleżanka czy przyjaciółka nie będą Cię źle oceniać, że nie masz kasy czy samochodu... nie będziesz sie musiał napinać czy stresować, jakie robisz wrażenie, bo na bazie koleżeńskiej czy przyjacielskiej już przedtem /tzn przed seksem ;) / wszyscy się znają i lubią... to najlepsza baza na przyszły związek :great: .

Poza tym czy chciałbyś, żeby prawiczek dawał Ci rady jak wyjść z prawictwa ? jak sam nie potrafi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmę , każdą radę , ale realną .Jak,mi się każę , zmienić styl ubierania , kupić sportowy samochód i odwiedzać nocne kluby , to dziękuję .

A ja mam wrażenie ,że Ty rad nie słuchasz. Czekasz chyba aż Ci wyślemy jakąś laskę , która załatwi to za Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szukaj na jakichś seks chat-ach czy forach erotycznych. Jeżeli Ci zależy na tym tylko to chyba obojętne jaki będzie miała charakter i czy będzie akceptować Twoją chorobę czy nie. Albo idź do prostytutki.

 

Ja też jako ojciec siebie nie widzę i to jest spory problem, natomiast zależy mi tylko na stałym związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, temat dla prawiczków , a pełno tu , ludzi, którzy nimi nie są .To, tak jakby, na forum dla właścicieli Audi , był ktoś , kto , nigdy nie jechał , tym samochodem .

powiedział ten, który nigdy się nie wypowiada w wątkach nie dotyczących jego? :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie , bym takie znalazł , bo ja nie mam szans na pracę .A mam tylko rentę .

Nie którzy np ja nie mają nic, nawet renty, Ty masz przynajmniej stały dochód niski bo niski ale jednak.

 

-- 03 lip 2012, 18:45 --

 

możesz poszukać pracy jako stróż, dozorca, ochroniarz bo tam często niepełnosprawność jest wymogiem albo dużym atutem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie , bym takie znalazł , bo ja nie mam szans na pracę .A mam tylko rentę .
Tak czytam Twoją dyskusję na temat pracy, ale mam wrażenie że w ten sposób sobie to tłumaczysz (bez obrazy), racjonalizujesz problemy z kobietami... bo mi się wydaje że ten ma szanse kto jest wygadany i śmiały. Jak potrafisz dobrze zbajerować to i brak pracy przerobisz na zaletę, zwłaszcza jak nie chodzi o stały związek. Gorzej jak się bajerować nie umie i jest się samotnikiem (jak ja)... to jest problem i nie wiadomo jak rozwiązać.

 

Ale czy naprawdę nie możesz mieć żadnej pracy: Twoja niepełnosprawność jest aż tak duża. Do pracy fizycznej może się nie nadasz (ja zresztą też nie), ale może do umysłowej? Na taką też nie możesz spróbować się załapać? Kwalifikacje można zdobyć jak się ma motywację, ale stanowczo odradzam Urzędy Pracy...

 

możesz poszukać pracy jako stróż, dozorca, ochroniarz bo tam często niepełnosprawność jest wymogiem albo dużym atutem.
To ironia? Jeśli to prawda to nie rozumiem? Niepełnosprawny ochroniarz... Nie, to ironia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ironia ale losu ;) Na serio ochroniarz i orzeczenie niepełnosprawności to częsty duet w ogłoszeniach. I to nawet z podkreśleniem że niepełnosprawność umiarkowana lub znaczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz poszukać pracy jako stróż, dozorca, ochroniarz bo tam często niepełnosprawność jest wymogiem albo dużym atutem.
To ironia? Jeśli to prawda to nie rozumiem? Niepełnosprawny ochroniarz... Nie, to ironia. ;)

 

Carlosowibueno nie chodziło, żeby od razu zostać bodyguardem vipów, porządkowym na stadionie Legii Warszawa, czy też konwojentem transportów pieniężnych :P Bardziej chodziło o ochroniarza w supermarkecie, czy innym urzędzie miejskim, w których istotą kwalifikacji nie są jakieś kozackie zdolności, a jedynie fakt samej obecności i względnej dyspozycyjności. Właśnie na takie stanowiska zatrudniają rencistów, emerytów oraz osoby z lekkim stopniem niepełnosprawności. Może nie są to wymarzone miejsca pracy, ale zawsze dają choćby namiastke niezależności ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tą ochroną i stróżowaniem to przez osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, rentą to nie żadna ironia pracodawcy tną koszty a na taka osobę są jakieś ulgi zwolnienia i często w ogłoszeniach na ochroniarza jest napisane że poszukują z grupą inwalidzką, rentą, emeryturą lub niepełnosprawnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×