Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poznam miłą dziewczynę w wieku 20-25 lat w celach towarzyski


Kuba 1994

Rekomendowane odpowiedzi

Locust, to pokaż swoje foto :P

 

 

Kilka ocen:

 

ala1983 - 4/10

missgrabelinka 10/10, chociaż myślę że dla niej powinni zrobić skalę do 11 - normalnie sobowtór tej laski z "Dziewczyny z tatuażem"

ekspert_abcZdrowie - 2/10 Sorry

izzie - 2/10 Tobie rów również sorry

Thazek - 10/10 - ale hipsterskie okularki :D

slow motion - 3,5/10

Laima - 7/10 - kup sobie inne ciuch to będzie nawet 8

Kiya - 5/10

zielonawitolda- 9,5/10

Helvetti - 10/10

Snejana - 9,5/10

Bellatrix - 4/10

tahela - 8,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygladasz sporo mlodziej..

Dokładnie. A ten pet w ustach do tego sprawia wrażenie "patrzcie jaki jestem cool, bo palę".

Powiem szczerze, że tu raczej nie znajdziesz kobiety 20-25, która by się Tobą zainteresowała. Dlaczego taka 25letnia kobieta miałaby niańczyć jakiegoś 18latka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Piękny jak lotos" acha... Już wiem dlaczego fota w lustrze... Narcyz ? :shock: Jestem słodki i uroczy, popatrzcie, jaki jestem boski... Zmień się, a może jakąś dziewczynę znajdziesz. :shock: Jeszcze brakuje w Twoich wypowiedziach "co za pasztet". Ajc. De rien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Piękny jak lotos" acha... Już wiem dlaczego fota w lustrze... Narcyz ? :shock: Jestem słodki i uroczy, popatrzcie, jaki jestem boski... Zmień się, a może jakąś dziewczynę znajdziesz. :shock: Jeszcze brakuje w Twoich wypowiedziach "co za pasztet". Ajc. De rien.

 

http://www.youtube.com/watch?v=6OQm3-vC3vU

Tak mi sie skojarzyło he he :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat mnie rozwalił :smile:

...w takim stopniu , że musze się do czegoś przyznać - zwłaszcza Tobie - Kuba 1994 ,

otóż jestem tak na prawdę dziewczyną (na forum pod męskim nickiem dla ściemy) i sądzę, że spełniła bym Twoje wymagania ,

więc jeśli jeszcze jesteś wolny to proszę odezwij się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka ocen:

 

ala1983 - 4/10

missgrabelinka 10/10, chociaż myślę że dla niej powinni zrobić skalę do 11 - normalnie sobowtór tej laski z "Dziewczyny z tatuażem"

ekspert_abcZdrowie - 2/10 Sorry

izzie - 2/10 Tobie rów również sorry

Thazek - 10/10 - ale hipsterskie okularki :D

slow motion - 3,5/10

Laima - 7/10 - kup sobie inne ciuch to będzie nawet 8

Kiya - 5/10

zielonawitolda- 9,5/10

Helvetti - 10/10

Snejana - 9,5/10

Bellatrix - 4/10

tahela - 8,5/10

Dlaczego kilka?

Oceń wszystkie foty. I dlaczego ocena dla 1 mężczyzny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie jaki sens jest pisać takie oceny tym które się mu mniej podobają, tylko niepotrzebnie kogoś może urazić.

Dziwi mnie dlaczego tu i w innym wątku tak nisko oceniana jest Kiya, bo wydaje mi się według zdjęcia na forum to ma ona nieco nietypową, ale bardzo niezwykłą urodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie jaki sens jest pisać takie oceny tym które się mu mniej podobają, tylko niepotrzebnie kogoś może urazić.

Dziwi mnie dlaczego tu i w innym wątku tak nisko oceniana jest Kiya, bo wydaje mi się według zdjęcia na forum to ma ona nieco nietypową, ale bardzo niezwykłą urodę.

 

No bo to co nie jest typowe będzie zawsze przez niektórych oceniane jako gorsze. A Kiya faktycznie ma niezwykłą urodę...

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weźcie usuńcie ten głupi temat, a uroda to rzecz wzgledna, bo ja bym te liste troche inaczej ułozyła i myślę ,ze inni też, wiec niech ktos kto moze wywali to do kosza w cholerę bo to głupota

 

-- 03 lip 2012, 01:13 --

 

acha spełniam twoje wymagania z tego co zauwazyłam to mozemy sie umowić hihi,tylko lepiej o wiek nie pytaj :P:P:P:arrow::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×