Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Wiola lituj się nad potrzebującymi ja tylko nie zniosę bana od zielonej zwłaszcza od grzyba, dajcie kogoś z zwisem prostym męskim

 

Candy14 szukasz kumpla? zły adres. wtrącasz się do nieswojej rozmowy z niczym. zaczepiasz pierwszy. nie radzisz. nie piszesz nic mądrego.

 

dowal się do kogoś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby które poruszane teraz kwestie regulowały w regulaminie imho szkodzą portalowi

 

Wiola zacytuj mnie bo nie widzę u siebie braku kultury zupelnie nigdzie poza lajtowym sarkazmem

 

Candy14 ostatnia wypowiedź sugeruje że się nudzisz :) jakbyś nie miał nic pod dachem, więc co się dziwisz że nie możemy się dogadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

riposta w postaci ośmieszenia waszych argumentów to według teraz już wiem na 100 procent regulaminu pisanego przez kobietę brak kultury więc pozostanę przy nieskromności robiąc sobie dobrze bez was pisząc że się z wami nie zgadzam odnosząc się do dwóch powyższych wypowiedzi

 

fałszywa na pokaz ale kultura, pisałem już co chce

 

życzenia? tak - pytania:

 

1. twój numer

2. Candy14 jako typ usera to większość? spam czyli nabija nudne posty i nic więcej. interesuje mnie portal ukierunkowany, tematyczny i ambitny przeciwny do społecznościówki gdzie poziom merytoryczny jest na drugim planie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W celu zachowania publicznie ciągłości konstruktu osobowego i ekspresji wyrazu, pozwolę sobie, tak jak to robią niektórzy użytkownicy, zamieścić w podpisie nick uprzednio zbanowanego konta bohdan30. Miałem siedzieć cicho, ale nie zwykłem do ukrywania się, jak ten wilk z piosenki "Obława" Jacka Kaczmarskiego.

 

Amon_Rah, Proponuję wyluzować. Trochę się pospinaliśmy, trochę poprzekomarzaliśmy, ale wystarczy już tych napinek. Przyznaję, Ty masz większego i Ty tu rządzisz :D

 

Korzystając z okazji, chciałbym przeprosić śliczną Bellatrix za ironizowanie odnośnie tego, jak z maniakalnym wręcz uporem śledzi przestrzegania regulaminu na forum. No ale taka jest rola detektywów :P Heh, zawsze mi się ta "śliczna" nasuwa. Jak widać na zdjęciach, nie chodzi o bycie wyzywającą, ale właśnie o delikatną urodę, sprawianie wrażenia wrażliwej, inteligentnej i intrygującej. Piękna jak ten płatek śniegu pod mikroskopem. Nie jeden oddałby życie za takie doświadczenie mistyczne ;) A bodyguardów znalazłoby się więcej, niż tych ekologów masowo broniących arktycznych lodowców :D

 

Tak więc peace and love, Bracia i Siostry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te stwierdzenia,że na forum tworzy się "bezpieczna enklawa" dla,jak to określiłeś " wszelkiego rodzaju 40-letnich prawiczków, zbyt ślicznych dziewczyn, które zostały zgwałcone, tych mniej ślicznych, które paradoksalnie by chciały, ale nikt nie chce ich dotknąć, nastoletnich "Borderów", nerwicowców, depresyjnych, schizofreników, CHAD-owców i CHAJ-owców, DDA-ków i DDD-ków oraz wszelkiej maści narkomanów, alkoholików i lekomanów"

 

Masz rację. Z tą przypowieścią o "pomidorkach", "chwaście" i "Ogrodniku", to dojebałem do pieca po całości :P Akurat mnie wzięło na bezpośredniość, realizm i chwile szczerości. Nawet jak na swój temperament, to troche jednak przegiąłem :P Zresztą z leksza na bani to pisałem i po części tak jak mówiłaś, były to "żale zbanowanego" ;)

 

sprawiły,że zapałałam do Ciebie wieczną sympatią i Twoje komplementy z głębi serca,chłonę z taką samą ochotą,z jaką wzięłabym do ręki włochatego pająka

 

http://reniferu.pl/31149/oszalamiajaca-makrofotografia-pajakow/

 

Spójrz im prosto w oczy i z ręką na sercu powiedz, że nie są z nich słodkie misiaki :D

 

Muszę jednak przyznać,że "Internetowy Kościół Wyznawców Drogi Św. Bohdana30"mnie rozbawił Pomysłowości Ci nie brakuje i za to należą Ci się wyrazy uznania W końcu, czym byłoby życie bez nuty humoru i igraszek z forumowymi zasadami? Nuda zjadłaby Nas żywcem

 

Heh, z "Oświadczeniem" Nihilisty i ""Internetowym Kościołem Wyznawców Drogi Św. Bohdana30" Cynika, to akurat mnie wena wzieła ;) Subtelne nabijanie się z Amona wydawało mi się wtedy całkiem zabawne :D

 

A jak już jesteśmy przy śniegu...nigdy nie fascynowały mnie fraktale...

 

We fraktalach jest coś z Absolutu ;) Jeżeli nie dostrzegasz tego na trzeźwo, to proponuję się wspomóc jakimś psychodelikiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, Insynuujesz coś ? ;) Pamiętam, jak ostatnio narzekałaś, że nie masz pomysłu na nazwę dla swojej rangi. Proponuję zaszczytne miano "Najlepszej Swatki na Forum" :D

 

 

Bellatrix, Z tym odkładaniem siekiery na półkę nie masz co się spieszyć :P Pamiętaj, że nie znasz dnia i godziny, kiedy może Ci się przydać, więc ja bym jednak trzymal ją w pogotowiu ;)

 

Tylko już nie przesadzaj z dokładaniem do pieca,bo zrobi się zdecydowanie za gorąco A wiadomo,jak to w upale-latają rozdrażnione osy i żądlą co i kogo popadnie

 

Z tego co mi wiadomo, to nie jestem uczulony, więc można by spróbować zaryzykować :D

 

przeurocze i nawet robią podobne oczy do kota ze Shreka Iście diabelskie stworzonka Szkoda,że tak często kapciuszki skracają ich żywot

 

Ja gdy tylko mam okazję, staram się oszczędzać pająki i wynoszę je na zewnątrz lub chociaż na parapet ;) Nie wiem czemu, ale od zawsze darzyłem je dużym szacunkiem i wydawały mi się bardzo szlachetnymi stworzeniami :D

 

Wybacz mi,Wielmożny Panie bohdanie,że nie odniosę się do pojęcia "Absolutu",ale niestety-obowiązki wzywają...

Piaski w klepsydrze nieubłaganie wskazują,że czas już podążyć za swą powinnością

 

Czas, bardzo względne i interesujące zjawisko ;) Jedni mają go ciągle za mało, a inni rzygają jego nadmiarem. Niektórzy nie dostrzegają jego upływu, a innych przyprawia to subiektywne doświadczenie o obłęd ;)

 

-- 04 lip 2012, 14:46 --

 

P.S. Dziwnym trafem, akurat po moim poście, Twoje zdjęcia w "tajemniczy" sposób zniknęły z wątku "Ludzie z forum" :P Mam nadzieję, że jednak nie zawstydziłem Cię swoimi "specyficznymi" metaforami ;) Tak jak mówiłem, "płatki śniegu" są bardzo delikatne i trzeba się z Nimi umiejętnie obchodzić ;) Oczywiście nie każdemu wychodzi to dobrze ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

*Monika*, :hide::lol:

No co?! ;)

Coś jest na rzeczy, trzeba być ślepym, żeby nie dostrzec :mrgreen:

*Monika*, Insynuujesz coś ? Pamiętam, jak ostatnio narzekałaś, że nie masz pomysłu na nazwę dla swojej rangi. Proponuję zaszczytne miano "Najlepszej Swatki na Forum"

Myślisz, że pięknie byłoby mi z Nią do twarzy? ;):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, jaki fajny temat!

 

Oczywiście oceniam negatywnie, gdyż moderatorka, niejaka Monika zwróciła się do mnie per "maleńki". A ja lubię myśleć i się zastanawiam przykładowo, co wzbudziło w niej takie odgórno - matczyne uczucia wobec mojej osoby (też uważa, że poczytała moje posty - a ja tym bardziej się zastanawiam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×