Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

kurde miałam na wtorek na NFZ i tak myślę. Zadzwonię bo nie wiadomo czy czasem sobie doktorek nie odwoła albo może być chory. A tu kobieta mi mówi: - dr xxx już nie pracuje u nas. Myślałam, że znów będę z 2 mies czekać, ale przepisała na następny dzień do kogoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytrynka84, Dziękuje za Twoje wsparcie :uklon: , na razie nie zwiększyłem (75 wenla i 5 mg mirtazapina) chciałem zaobaczyć jak będę się czuł dzisiaj znaczy w piątek, to 5 mg mirtazapiny chyba niewiele daje, ale apetyt mam i to nawet duży zaczyna mi się robić niewielka oponka, a bardziej przytyć nie chcę wiec mirtazapiny nie zwiększam. Pytałem sie SMS-owo Psychiatry i napisała żebym rano dodał Wenle więc jestem przygotowany. Ale dzisiaj czuję całkiem, całkiemt coś tam prześwituje tylko jak nawał pracy jest duży to bardzo samopoczucie mi spada i lękowo się troszkę robi. Ale ciekawe jest to, że dzisiaj wychodząc na chwilę z pracy spotkałem byłego szefa biernego agresora udawał, że mnie nie widzi a ja to wszystko miałem gdzieś niesamowite kiedyś rozmyślałbym o tym godzinę. Martwi mnie tylko ten mój smutek. Czy przy większej dawce będę radośniejszy ??, kiedyś prawie zawsze się uśmiechałem ale byłem też dla wszystkich zbyt miły bądź uległy.

To jest mój 8-my tydzień i minie w niedzielę. Jest bez porównania lepiej tylko smutek jakiś ale on chyba z lękiem jest powiązany,a może faktycznie powodem jest przejmowanie się braniem leków.

 

pozdrawiam :papa:

 

all we need is Love i "bądźcie dzielni" tak zawsze pisała atrucha :D

 

-- 29 cze 2012, 18:28 --

 

bigfish, Trzymaj się będzie dobrze. Bądź cierpliwy.

pozdrawiam

 

-- 29 cze 2012, 18:32 --

 

Michuj, Widzę, że zwiększyłeś mirtazapinę ?

 

-- 29 cze 2012, 18:35 --

 

Ravciu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama mojego chłopaka ma alzhaimera + depresję. Opiekowałam się nią około rok...koszmar, non stop płakała. Potem na jakiś czas pojechała do swojej siostry, dostała nowe leki. Teraz na trochę ją wzieliśmy, żeby ciocia odpoczęła, byłam gotowa na najgorsze. Jestem w szoku, po Velaxinie 75 mg jest inną osobą. Jest uśmiechnięta, wesoła, czasem wręcz za bardzo, wpada w stan euforii, tańczy, śpiewa, ale nie płacze:)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróciłam do faxoletu-moja pani dr stwierdziła ze 1,5 miesiaca to bylo zbyt krotko zeby lek zadziałal teraz biore go od nowa już 2 miesiace. na sen mam chlorprotinxen. w ogóle cały czas boli mnie serce i juz nie wiem co mam robic. byłam u kardiologa badal mnie i niby wszystko ok.to juz trwa prawie 1,5 roku nie mam juz sily,boje sie ze wysiadzie mi serce.co wy bierzecie na sen przy wenli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, pomaga Tobie wenla na lęki? Ile mg teraz bierzesz? a jak porównujesz Klomi i wenle-który ma lepsze dział.przeciwlekokowe wg Ciebie?

ja na 225 wenli jestem zadowolona z jej działania,ale mogłaby bardziej pobudzać,bo potrzebuje energii,ciągle jestem senna i wszystkie ważne sprawy zawalam(ale to może przez leki nasenne trudno mi sie zwlec z łóżka),bardziej mnie ten lek uspokaja niz pobudza Ogólnie wenla bardzo mi pomaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki cytrynka

ja też 2 lata brałem, ale zmienił się lekarz i zmieniły się leki...z biegiem czasu okazało się, że tylko wenla na mnie działa. Od trzech dni zero lęków i zwiększona pewność siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×