Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

nic dziwnego, że uciekła jak ciągle się darłeś i leciałeś do niej z byle bzdurą... nie to co ojciec...ale zabiła go latarnia

Matka mogła przeboleć , że syn większość dnia spędza na cmentarzu , myślała , że córka jest grzeczniejsza ... a gdy okazało się , że jest jeszcze bardziej zdemoralizowana niż brat nie wytrzymała tego :P a ojca szkoda o mały włos a powtórzyłbym jego błąd :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo córka latała za Tobą i zbierałam tuńczyka, który Ci spadl z kanapek na dywan :lol:

tak to też była przyczyną , trzeba jeszcze dodać , że nie mogła się z nami dogadać , ze mną dlatego , że ciągle wracałem do kuchni po tuńczyka i byłem skupiony na tym by donieść kanapkę do pokoju a córka zawsze gdy wysiadała z samochodu musiała sobie uszkodzić wargę , przez co nie była w stanie mówić :lol::P

 

-- 29 cze 2012, 21:27 --

 

Trafiłem na taki tekst

Mam najeb... we łbie, jestem jak Wes Craven

To powielenie wszystkich Twoich traumatycznych cierpień

Wyższa szkoła w herbie, płynie głęboka czerwień

Przeprowadzam amputacje zardzewiałym sierpem

 

Jej jak to do mnie pasuje :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo córka latała za Tobą i zbierałam tuńczyka, który Ci spadl z kanapek na dywan :lol:

tak to też była przyczyną , trzeba jeszcze dodać , że nie mogła się z nami dogadać , ze mną dlatego , że ciągle wracałem do kuchni po tuńczyka i byłem skupiony na tym by donieść kanapkę do pokoju a córka zawsze gdy wysiadała z samochodu musiała sobie uszkodzić wargę , przez co nie była w stanie mówić :lol::P

brat, zdejmij te bokserki z żyrandolu proszę bo już ciemno się robi i chciałam zaświecić światło :lol: czy znowu śpisz albo boli Cie głowa? xD

 

-- 29 cze 2012, 20:34 --

 

[Trafiłem na taki tekst

Mam najeb... we łbie, jestem jak Wes Craven

To powielenie wszystkich Twoich traumatycznych cierpień

Wyższa szkoła w herbie, płynie głęboka czerwień

Przeprowadzam amputacje zardzewiałym sierpem

 

Jej jak to do mnie pasuje :shock:

sounds like jakiś polski rap lub reggae :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brat, zdejmij te bokserki z żyrandolu proszę bo już ciemno się robi i chciałam zaświecić światło :lol: czy znowu śpisz albo boli Cie głowa? xD

Przecież siostra nie ma wstępu do mojego pokoju ... w sumie zaraz będzie mieć bo idę z cerberem na spacer , więc bokserki zdejmę i przygotuję siostrze do prania :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=YTEshwPppFM][/videoyoutube]

to ja obecnie, [ps. scary shit :zonk: ]

 

-- 29 cze 2012, 20:54 --

 

"Jeżeli Snejana jest agresywna to wiedz, ze coś się dzieje" :mrgreen:

 

-- 29 cze 2012, 20:55 --

 

Tomcio Nerwica, niech Cie te demony napromieniowena z tej ruskiej góry pogonią!!!że aż będziesz ucieć w jednym bucie i stracusz język!!!!

 

-- 29 cze 2012, 20:56 --

 

Ok przeszło mi, możesz dac te ciastka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Siostra potupie ze mną , pomaga tuptup.gif

 

-- 29 cze 2012, 22:03 --

 

Tomcio Nerwica, niech Cie te demony napromieniowena z tej ruskiej góry pogonią!!!że aż będziesz ucieć w jednym bucie i stracusz język!!!!

Tak mi siostrę żle życzy :-| a ja dla siostry bym tuńczyka sam po sobie pozbierał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×