Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

*Monika*, hej, co tam dziś dobrego na obiad zrobiłaś ? :)

Gotuję sporadycznie odkąd wprowadziłam się do domu rodziców.

Ale niebawem znów zacznę.

A dziś jadłam rosół z makaronem, ziemniaczki, mizerię i gotowane mięsko z kurczaka. Tak, wiem, że piątek, ale wczoraj był bezmięsny obiad. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, Cześć

Snejana, nigdzie nie napisałem , że za piwo tylko że za nagranie jak siostra skaczę do Wisły a póżniej za te pieniądze kupiłbym sobie piwo :? no nawet kilka piw :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejna, kolega z pracy opowiedział mi o pewnej przygodzie jaka go spotkała parę dni temu, gdy odwoził koleżankę do domu. Na parkingu pod blokiem koleżanki podeszła do niego jakaś dziewczyna i zaproponowała mu zrobienie loda za 10 zł. Dziewczyna wyglądała na 15 - 16 lat.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, a ja się spytam: gdzie są rodzice takich dzieci?

Transfuse, no własnie, Ty coś tu w kratke chodzisz :P

Tomcio Nerwica, ejże, kelnerka to nie to samo co siostra! zresztą na dożywotnie kelnerki Cie stać nie będzie :P

wait up... czy ja się własnie upraszam, żeby mnie nie sprzedawać? Phi, sama się sprzedam! :D

*Dobra to dziwnie brzmi, nie będę się sprzedawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Manipulacja działa :D do tego powiedziałem , że skocze z mostu a póżniej przekonałem ciebie żebyś to zrobiła i jeszcze mialem na tym zarobić :lol:

Eee tam kelnerki ważne jest porsche , z takim autem to ja mogę do końca życia jeść chleb z masłem :P

 

luk_dig, a ja się spytam: gdzie są rodzice takich dzieci?

Picie po cmentarzach i spanie w grobowcu ja pytam się gdzie rodzice takich dzieci ? :lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Jak mi podsuniesz jakiś pomysł to wykorzystam ją w przydatnych celach :mrgreen:

 

Pragnę zauważyć braciszku, że mamy wspólnych rodzicow :P:lol:

Siebie też brałem pod uwagę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×