Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Villain, i jak Ci poszło?

 

-- 27 cze 2012, 19:52 --

 

Stark, filologie hiszpańska alb angielska albo włoska albo historia albo w ostateczności bibliotekoznawstwo jak się nie dostanę na wczesniejsze :D ale mam szczerą nadzieję nie dostać się nigdzie bo nie umiem się za nic zabrać porządnie i i tak nie wezmę się za to studiowanie porządnie... chcialam w ogóle iśc za rok, ale jakoś dałam się przekonać :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, prawo jazdy ma...na studia idzie,w domu sprzątasz,w kuchni... :mrgreen:

powiedz mi więcej o swojej "beznadziejności"...

zabrać się za coś porządnie?

pani, mi ciężko do czegokolwiek się zabrać : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, no ja się często podejmuje różnych zobowiązań, robie plany, bo akurat mam lepszy moment, a potem przychodzi dół i nie mogę niczemu podołać, ups and downs, dlatego wszystko co robie, "robie w kratkę", moje oceny przeważnie wyglądały tak: 1,5,1,5,1,5 :D ze studiami bedzie podobnie :? chwiejność emocjonalna do potęgi :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, aaa, znam, w 1 momencie potrafię być radosny i mówić "nic mi niema" za parę dni dół taki że nic tylko zwinąć się w kłębek.

oceny...moje były jednolite zawsze 1,1,1,1,1,1,1... : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, wolałabym Hiszpanie, ale że zawsze jak na kogoś stawiam to wygrywają przeciwnicy to pewnie wygra Portugalia :P (Ronaldo jest brzydki :?)

a Ty?

 

-- 27 cze 2012, 21:05 --

 

Co tam Portugalia-Hiszpania - Niemcy! Niemcy! :yeah:

nie bo Włochy :P

 

-- 27 cze 2012, 21:07 --

 

Snejna, też miałem taką dychotomię ocen to na studiach 2,5,rozbójnik, 5, komis itd.

no, czasem się po prostu nie da uczyć i już :bezradny::D

 

-- 27 cze 2012, 21:09 --

 

Mama mi własnie przełączyła mecz :evil: Powiedziała: "komputer albo telewizor", odpowiedziałam "telewizor", a ona i tak przęłączyła :evil::evil::evil:

Opisujcie co się dzieje ? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Cristiano wygląda jak kogut O.o :D

Stark, skąd wiesz, ze wszystkie? :D też nie interesowalam się meczami, ale wystarczyło paru ladnych piłkarzy (nie Ronaldo!) i już jestem w temacie :lol:

Nawet sobie jutro powtóreczki na eurosporcie nie oglądnie, bo mnie nie będzie w domu, coż za tragedia :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×