Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

EH - czuję ze znowu pograze sie w chorobie i znowu nie bede mial odwagi pochodzic do dziewczyn.
wielu facetów nigdy nie podchodziło do dziewczyn a jakoś znalazło. Ja na trzeźwo w życiu bym tak nie potrafił do obcych niewiast zagadać.

A co Anglii to jak jest ładna to od razu znajdzie tam mena bo tam deficyt kobiet ładnych jest zwłaszcza poza Londynem a dla facetów bez kasy i wyglądu to szansa na znalezienie tam w miarę atrakcyjnej kobiety jest bardzo słaba ja przez 4,5 roku żadnej nie poznałem, w ogóle z żadnymi nie miałem kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jest tam dużo ładnych Polek ale one wolą albo tubylców albo kolorowych albo Polaków ale tych zaradnych życiowo co zarabiają więcej niż minimum i nie mieszkają na kupie w polskim geccie. Pamiętam że pisałem kiedys z dziewczyna poznaną na portalu randkowym ale jak się dowiedziałem w jakiej dzielnicy mieszkam i gdzie pracuje to przestała odpisywać bo pewnie nie byłem jej godzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, wiesz, bo robotnik budowlany tak się kojarzy: "aha pracuje fizycznie, to pewnie jest kompletnym debilem"

Ja jak poznałam chlopaka_kafki tez miałam obawy:D Zwłaszcza, że jak z sobą pisaliśmy to pisał bardzo nieskładnie, ale to było ze zmęczenia. No ale cóż, spotkaliśmy się na żywo i jesteśmy ze sobą juz jakiś czas.

No, a poza tym teraz mieszkasz tu i nie masz zagranicznej konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Anglii to jak jest ładna to od razu znajdzie tam mena bo tam deficyt kobiet ładnych jest zwłaszcza poza Londynem a dla facetów bez kasy i wyglądu to szansa na znalezienie tam w miarę atrakcyjnej kobiety jest bardzo słaba
To niby tylko te 'ładne' (jak z okładek) są atrakcyjne? :roll:

Gdyby tylko uroda miała być warunkiem dobierania się w pary, to ludzkość byłaby znacznie mniej liczna dziś. ;) Z resztą jak w takich warunkach miałaby przetrwać 'płeć brzydka'? :P 'Jeno partenogeneza by się ostała' jako ratunek. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko uroda miała być warunkiem dobierania się w pary, to ludzkość byłaby znacznie mniej liczna dziś

Zwłaszcza, że trzeba zapewnić różnorodność gatunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Anglii to jak jest ładna to od razu znajdzie tam mena bo tam deficyt kobiet ładnych jest zwłaszcza poza Londynem a dla facetów bez kasy i wyglądu to szansa na znalezienie tam w miarę atrakcyjnej kobiety jest bardzo słaba
To niby tylko te 'ładne' (jak z okładek) są atrakcyjne? :roll:

Gdyby tylko uroda miała być warunkiem dobierania się w pary, to ludzkość byłaby znacznie mniej liczna dziś. ;) Z resztą jak w takich warunkach miałaby przetrwać 'płeć brzydka'? :P 'Jeno partenogeneza by się ostała' jako ratunek. :mrgreen:

pewnie że nie muszą wyglądać jak z okładek ale jakiś pociąg fizyczny trzeba odczuwać. Ludziom podobają się różne osoby jedni lubią szczupłe inne grubsze,wysokie, niskie itd co kto woli. Kiedyś to najatrakcyjniejsza, również dziś w biednych krajach była kobieta o szerokich biodrach i najlepiej ze sporą wagą bo gwarantowała udany poród. miałem kolegę jamajczyka co go tylko interesowały kobiety z gigantycznymi tyłkami co zajmowały 2 miejsca w autobusie., takie które w większości facetów budziły obrzydzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziom podobają się różne osoby jedni lubią szczupłe inne grubsze,wysokie, niskie itd co kto woli.

To prawda i miło że ktoś podziela moje opinie, a nie mówi, że mężczyźni wolą "normalne, szczupłe", jakby szczupła oznaczało normę w tym kraju czy świecie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie że nie muszą wyglądać jak z okładek ale jakiś pociąg fizyczny trzeba odczuwać.
Pytanie tylko jaka kolejność 'działa najlepiej': czy najpierw zainteresowanie osobą, a dopiero później pociąg fizyczny, czy może odwrotnie? :roll: Choć to zapewne kwestia indywidualna dla każdego człowieka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie że nie muszą wyglądać jak z okładek ale jakiś pociąg fizyczny trzeba odczuwać.
Pytanie tylko jaka kolejność "działa najlepiej': czy najpierw zainteresowanie osobą, a dopiero później pociąg fizyczny, czy może odwrotnie? :roll: Choć to pewnie kwestia indywidualna dla każdego człowieka. ;)

Mi dziewczyna musi się spodobać od razu co nie znaczy że musi być jakąś tam super pięknością bo o takich to nawet nie myślę bo nie mam szans. Choć niektóre dziewczyny mi się kiedyś nie podobały ale później zmieniły fryzurę, ubiór, make up, wagę i zaczęły mi ie podobać także też nie jest tak do końca że tylko pierwsze spojrzenie. No ale i tak charakter jest najważniejszy bo nie wyobrażam sobie żebym mógłbym być z kimś z kim się nie dogaduje mimo ładnego wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektyw monk moja kuzynka też ma schizofrenie, depresje i rentę socjalną i jest sama no ale mieszka daleko od Ceibie i starsza jest po 40-ce no ale mógłbyś poszukać dziewczynę podobną do Ciebie gdzieś niedaleko siebie, bo u dziewczyn wyglądających jak Cichopek i inne aktorki to nie masz szans ja zresztą też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale mnie nie ciekawi 19 latka , lubiąca disco czy inne głośne , miejsca .Mi potrzeba kobiety po 30 , nawet 3-5 lat starszej .Która się rozerwie , razem ze mną w domu , a nie ,w drogiej restauracji .

A co byś robił z taką panią u siebie w domu? :P

jak to co seks non stop ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co nie znaczy że musi być jakąś tam super pięknością bo o takich to nawet nie myślę bo nie mam szans.

Jak to nie masz? Kto nie ryzykuje ten nie ma. Startuj do kazdej ktora Ci sie podoba! :D

Ja do pieknych nie naleze a zawsze wybieralam przystojnych facetow, bo czemu nie? Faceta przyciagasz wygladem ale zatrzymujesz charakterem a charakter mam zajebisty :P Zmien sposob postrzegania siebie a wszystkie te , ktore teraz wydaja Ci sie poza zasiegiem beda za Toba latac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw skąd biorą się te stwierdzenia, że trzeba być ideałem, aby kogoś znaleźć. Przecież ciągle widzimy, że chudzielce, grubasy, pryszczaci oraz niscy, mają często jednak kogoś przy sobie. Nie którzy z nich również nie wyglądają na ekstraweryków a na jakichś sztywniaków itd. Dlaczego widząc to, nadal twierdzimy, że tylko ideały mają dziewczyny? A prawdziwych ideałów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×