Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje pozytywne cechy


DarkAngel

Rekomendowane odpowiedzi

jesteś bardzo sympatyczną osobą"

 

"jesteś tak zaje** sympatyczna jak Twoja mama i babcia" XD

 

"Mizeria, powiem Ci, że zaje**sta z Ciebie jest osoba jak tak patrzę" "No!!" "Tak!" "Jasne, jest zajeb**ta laska"

 

"Ona jest Twoją idolką"

"Mizeria, jesteś moją idolką"

"teraz już wiem, dlaczego w tej pierwszej klasie było tak nudno i beznadziejnie- bo nie było tam Ciebie"

 

"jesteś zdecydowanie najgłębszą, najbardziej inteligentną osobą jaką w życiu znałam, szczerze"- STARSZA SIOSTRA

 

"Ja wpadłem Ci tylko napisać, że jesteś zaje**sta i bardzo Cię lubię"- kolega prawie codziennie.

 

"Nie wiem jak ją określić. Mizeria jest po prostu MIZERYJNA"

 

"Zawsze chciałam Cię poznać"

 

itd itd, w pamiętniku zawsze zapisuję, to niektóre

 

ja jestem po prostu mizeryjna, nie wiem jakie mam cechy, ale podobno sepcyficzne tylko dla mnie samej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny topiś :] a coś o mnie to jestem

-> szczery, czasem az do bólu ;>

-> Martwie sie o innych bardziej niz o siebie (aczkolwiek nie wiem czy to pozytyw)

-> Bez lęków jestem szalony, lubie odwalać i siać przypał :D im więcej smiechu tym lepiej :)

-> Biegle zacinam po angielsku,a ucze sie go 1,5 roku i to tylko w szkole :D :) Wlasnie zdalem egzamin cambridge ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy,ale my fajni jestesmy! :D

no ba :smile:

 

Hm, niech ja pomyślę nad swoimi plusami:

- z reguły konkretna,

- specyficzne poczucie humoru; 8)

- czasem zakręcona jak słoik na zimę, co owocuje wpadkami rodzajowymi;

- Rysuję, maluje etc. nawet mi wychodzi ;)

 

 

_____________

Blog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj no mi chodzilo raczej ojakiegoskopa albo cos :P

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:45 pm ]

o prosze, jak mi sie wyrazy ladnie lacza :D

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:53 pm ]

no dobra moi drodzy, tym optymistycznym akcentem koncze dzis swoja bytnosc na forum. moze jakis film w tv bedzie?

 

dobranoc i nie dawac sie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie dam :P ale musze sie od was dowiedziec wiecej o tych psychotropach :] bo moze sie skusze na to :P najgorsze jest to ze w ostrodzie nie ma lekarza ktory poprowadzil by psychoterapie ;p musial bym jezdzic az do olsztyna ;( I wlasnie czy jak zaczne to brac to nie wplynie to na jakies oslabienie koncentracji? czy bede mogl normalnie chodzic na prawo jazdy? :( bo ja chce zdac ;/ ja chce zrobic prawko i jechac gdzies na wakacje, 27 lipca mam 18... chociaz w te jedne wakacje bym chcial pojechac sobie gdzies i odsapnac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja w pamiętniku nie zapisuje choć może powinnam.Przydało by się w te ciężkie dni,kiedy ego przyjmuje rozmiary pantofelka.

 

No więc tak:uprzejma jestem,otwarta na ludzi jestem,lubiana,zabawna ponoć,ponoć niegłupia.

A ostatnio przyjaciółka powiedziała mi,że jestem jak iskierka szczęścia (hehe dobre :mrgreen: ),że kiedy ma dołki jestem niezastąpiona ,niezawodna i kocha mnie nad życie.Milutkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×