Skocz do zawartości
Nerwica.com

Magnez ...


Gość KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z przyczyn niedoboru Magnezu...STRES.Objawy

 

niedoboru magnezu:nagle zawroty glowy,rozdraznienie,leki,zaburzenia snu,trudnosci w koncentracji,kolatanie serca,arytmia,bole

 

glowy,mdlosci.Moze tak oprocz lekow przyjmowac jakies preparaty z Magnezem? Zaszkodzic nie zaszkodzi a pomoc moze.Mnie

 

osobiscie pomaga.Informacje o Magnezie znajdziecie latwo w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechce was martwic ale wiem od lekarza ze magnes mozna

 

przedawkowac zwlaszcza latem kiedy dostarcza sie go sporo organizmowi w sposob naturalny i oprocz tego bierze sie w

 

tabletkach .Lekarka powiedziala mi ze objawy moga byc podobne do ataku i oprucztego ze czlowieka"wykreca " takiego sloaw

 

uzyla cokolwiek to znaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechce was martwic ale wiem od

 

lekarza ze magnes mozna przedawkowac zwlaszcza latem kiedy dostarcza sie go sporo organizmowi w sposob naturalny i oprocz

 

tego bierze sie w tabletkach .Lekarka powiedziala mi ze objawy moga byc podobne do ataku i oprucztego ze czlowieka"wykreca "

 

takiego sloaw uzyla cokolwiek to znaczy

Jasne, że można, ale z tego co wiem jest to dość trudne,

 

ponieważ nadmiar magnezu jest wydalany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi też magnez się wypłukał tyle że po grypie żołądkowej z powodu której znalazłam się w szpitalu chyba juz tobie o tym pisalam chyba jednak za krótko go brałam bo już minął rok a ja mam stany lękowe co prawda lepiej się czuję ale nie jest tak jak przed tą grypą :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agapla

cały czas mam na pograniczu wynik magnezu, i wtedy zapisali w karcie szpitalne głowne zaburzenia eletrolitowe, a potas też brałam bo to drętwienie rąk jest ponoć od nie doboru potasu, a zaburzenia elektolitowe wypisz wymaluj wszystkie objawy nerwiczki kołatanie serca, podwyższone ciśnienie, drżenie rąk itp. a magnez wiadomo co wypukuje: stres, kawa, alkohol, a potas wypukałam sobie sama biorąc leki na nadciśnienie, teraz już nie biorę

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu mnie nie zlogowało jako gość ale ten post to odemnie

ale chciałam Ci Agapla powiedzieć i zapytać jeszczeraz czy uważasz że magnez tylko wystarczy barć, jakiś miesiąc magnezu nie biorę i jakoś się czuję ktoś wspomniał o asparginie ale to ponoć się bierze tylko dla profilaktyki a nie jako uzupełnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zaburzenia elektolitowe--- kołatanie serca , drżenie rąk

DODAM :drętwienie różnych części ciała,niepokój, płacz,niepokuj.....

 

ja miałam niedobór . ale dotkąd zrobiłam badania i to wyszło, to zaczełam brać MGB6 3 x dziennie potem 2x dziennie teraz 1 rano i również polecam gorąco

MAGNEZ Z WIT B6 JEST BARDZO WAŻNY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wspomniał o asparginie ale to ponoć się bierze tylko dla profilaktyki a nie jako uzupełnienie

A to co znowu za bzdety? Jest doskonały w uzupełnianiu niedoboru elektrolitów, wypróbowałem na sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wspomniał o asparginie ale to ponoć się bierze tylko dla profilaktyki a nie jako uzupełnienie

A to co znowu za bzdety? Jest doskonały w uzupełnianiu niedoboru elektrolitów, wypróbowałem na sobie.

 

nie bzdety tylko fatk autentyczny, jakbyś miał tak wypłukany magnez z potasem jak ja to by Ci aspargin nic nie pomógł pozatym ja przy zaburzeniu elektorlitów 3 razy po 8 godzin w różnych odstępach czasowych miałam podawany właśnie przez kroplówkę raz magnez a raz potas :twisted::twisted:

a apargin to jak witamina c, ktora się łyka dla profolaktyki, pozatym potasu typu Kalipos nie dostaniesz bez recepty, bo potasu jak jest za dużo może dojść do zatrzymania akcji serca :!::!::!::!::!::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jeżeli niedobór magnezu co sama po sobie wiem powoduje lęki a większość z nas ma te niedobory to czy to nie jest po części rozwiązanie problemu lęków.Wybaczcie mi moją dociekliwość w tym temacie ale chciałabym wreszcie dowiedzieć się skąd powstały moje lęki ,bo jeśli chodzi o moją nerwicę to istniała zawsze a lęki powstały rok temu właśnie po grypie żołądkowej (to jest dość dziwne ale spotkałam się już z takimi przypadkami) tylko nie mówcie że moja nerwica się pogarszała i wreszcie wybuchła w formie lęku ,bo jeśliby tak było to prędzej lęku bym dostała po śmierci bliskiej mi osoby a tak się nie stało.Chciałabym wiedzieć może jeszcze macie jakieś nidobory w organizmie oprócz magnezu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam magne raczej nic nie zdziała...

 

Ja mam takie może głupie pytanie: Który preparat z magnezem polecacie i który jest w postaci małych, łatwych do połkniecia pigułek?

Mam problemy z przełykaniem dużych pastylek :oops: Kupiłam laktomag i nie moge sie przemóc by go brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×