Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Udało mi się wydedukować , że Anglicy nie powinni grać formacją 1-4-1-2-2-1 mimo , że grają jednym defensywnym pomocnikiem i dwoma środkowymi w środku pola przegrywali z włochami , poza tym liczyłem na skrzydłowych jednak nie wykorzystali swoich atutów . Jeśli grali z kontry polska taktyka by się sprawdziła najbardziej czyli " wyjebać do przodu może któryś dobiegnie " :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Oj tam nie pomoże...

podobno każdego da się "zreformować",choć mi wiele razy mówiono że jestem ciężką materią :<.

Tomcio Nerwica, Hmm, co do dziewczyn i piłkarzy, to jest jak z nami i aktorkami,modelkami

jedno,ani drugie nierealne :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Udało mi się wydedukować , że Anglicy nie powinni grać formacją 1-4-1-2-2-1 mimo , że grają jednym defensywnym pomocnikiem i dwoma środkowymi w środku pola przegrywali z włochami , poza tym liczyłem na skrzydłowych jednak nie wykorzystali swoich atutów . Jeśli grali z kontry polska taktyka by się sprawdziła najbardziej czyli " wyjebać do przodu może któryś dobiegnie " :?

ok nic z tego nie rozumiem, ale moze kiedyś osiągnę ten level :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, to fajna praca jak sobie możesz troche po kraju pojeździć ;)

tahela, no raczej też za Angolami nie przepadam, włosi lepsi ;) ale szczerze w to w naszej drużynie były najfajniesze chłopaki, Lewandowski, Błaszyczkowski, Tytoń ... :roll::roll::roll: Zwłaszcza Tytoń mi przypadł do gustu :D

 

-- 24 cze 2012, 22:58 --

 

Stark, albo sprzedamy złoto :mrgreen:

prosze mnie nigdzie nie sprzedawać bez mojej zgody !!!

 

-- 24 cze 2012, 22:59 --

 

Stark, ja się zadnej propagandzie nie dam :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Po co mi armia kobiet :bezradny: do kuchni się nie przydadzą , bo gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść , a poza tym nie wytrzymam tego ich biadolenia :P

 

A Lexusa kupie , bo z taką kasą na koncie nie będę chodził na pieszo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×