Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, chce na siebie zwrócić uwagę.

No i ciekawe co jej to da? Że takie testy Wam zafundowała.

Gdybym była dziekanem, to zastanawiałabym się jak ta Pani wykłada ten przedmiot, że tyle ludzi oddało puste kartki.

 

To jest uczelnia prywatna, powinno im zależeć na dobrej opinii. Nie rozumiem tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy dzień to sprzątanie, a potem serial z chłopakiem :)

 

Bellatrix, niektórzy są chory..u mojego P. na studiach jeden wykładowca nie zaliczył całej grupie egzaminu, dał im termin poprawki na następny dzień po ogłoszeniu wyników, w godzinach pracy...po czym zaliczyły tylko 3 osoby na 40! I tym sposobem uwalił wszystkich, bo mieli się bronić, bo to ostatni rok magisterki...i teraz prawie 40 osób ma poprawkę we wrześniu i dopiero wtedy będzie się bronić..niektórzy to chyba chcą się w ten sposób dowartościować :roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, miałam dziś rozmowę kwalifikacyjną na studia. Poczułam się całkiem zignorowana przez prowadzących, nie jestem pewna ale chyba jeden mi chyba nawet naubliżał, czuję się całkowicie wyprana z jakichkolwiek pozytywnych emocji i wróciły mi myśli samobójcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszłam na spacer i było fajnie, ale wracając załapał mnie wkurw. Ludzie podnoszą mi ciśnienie. :evil:

Dobrze, że Koleżanka nie grasuje po mieście, w którym Infamis rezyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, nie wiem co tam Koleżanka trzyma za pazuchą. Ale z pewnością Infamis nie chciałby być tym czymś potraktowany (ludzie mówią, że Koleżanka w sprayach wszelkiej maści i rodzaju gustuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

u mnie tez taka była i to niejedna i nie jeden, na skargi reakcja dziekana byłą taka jak sie komuś nie podoba nie musi studiować nikt na siłę nie trzyma i koniec był rozmowy, a numery szły rowno a ile zadan macie na 3, ja tez miałam statystyke opisową , 8 zadan, 4 trzeba było zrobić na dostateczny, nikt kto nie przerobił całej ksiazki nie dostał wiecej niz 3 bo w szóstym zadaniu trzeba było liczby podstawić z zadania piątego a zeby rozwiazac piąte zadanie trzeba było przerobić rozdział ostatni i wszystkie 3 zadania następne były powiazane z zadaniem piątym czyli jak ktoś nie przerobił wszystkiego dostał najwyzej 3,5, ale ja z tego co pamietam statystyka opisowa nie była trudna, nawet ja dałam radę z tymi zadaniami , trzeba duzo i dokładnie liczyć, wzory wygladają tragicznie,ale jak sie w to wglebi to zadania sa duzo mniej rozbudowane niz wzory, tylko trzeba sie nauczyć podstawiać odpowiednio,na pewno wszystki grupy powinien obowiazywac ten sam zakres materiału

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

na państwowej , moze baba nie umie sie dostosowac do prywatnej uczelni chciaz raz juz wyleciała, nie wiem

 

-- 23 cze 2012, 19:29 --

 

Infamis,

w obraz wariata wpisuje sie lakier do włosów rozpylony przez ogien zapalniczki dopiero, nie czytałam waszych poprzednich postów wiec nie wiem dokładnie o czym rozmawiacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix widocznie miał być kijowy, żeby jutro był super :)

 

a ja najpierw pojechałam do wola parku po zakupy, (w koncu kupiłam ladny CHLEBAK :D) i krzesła kuchenne, a potem pojechałam do mieszkania, wysprzątałam wszyyystkoo, każdy zakamarek, okna, podłogi, kurze, kafelki, szafki.... a potem wniosłam w końcu swoje rzeczy do mieszkania i zaczęłam rozpakowywać je. najpierw książki..jeej tak za nimi tęskniłam :105::105: teraz czuję się o niebo lepiej jak widzę, że moje rzeczy są i mają się dobrze :) a nie 2 miesiące w jakiejś piwnicy leżały :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×