Skocz do zawartości
Nerwica.com

ciekawe jak sie z tego wygrzebac


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

bylo juz calkiem nieźle po 3 latach na sero. Na początku roku zwolini mnie z pracy, ale jakoś dałem sobie rade.

bo zalozylem działalność. W maju zdecydowałem sie na zmniejszanie dawki leku bo czulem sie dobrze i sytuacja sie

usbabilizowala. Zmieszenie dawki odczulem mocno, stany lekowe trwały do miesiąca. Jednak zmieniel sie pewna ustawa

i moj biznes zaczal byc niezgodny z ustawa. Na dodatek ktoś złożył na mnie donos i mam postępowanie administracyjne.

 

Generalnie dostosowanie biznesu do ustawy - trudna sprawa. No miesiąc temu sie zaczęło. Pelna frustacja, złość.

Rozchwianie emocjonalne, cholernie napiece juz od samego obudzenia, zaniedbywanie jedzenia, mało snu.

 

A jeszcze do tego dochodzi smod od sąsiadki z dołu, i cholerne kraczące wrony za oknem bo stoi tam smietnik

i scgaga tam cale plugawstwo. Najbardziej mnie wkurzaja szabrownicy którzy zganiataja puszki po piwie.

Nerwy mam juz do tgo stponia chore, ze nawet nia nich wołam zeby zgniatali gdzie indziej.

 

Ciekawe co tu robic. Moze wrocic do całej dawki seroxatu, ale z drugie strony strasznie sie nameczylem zeby go odstawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum możesz liczyć na to, że Cię wysłuchamy, pocieszymy, wymienimy własne doświadczenia, ale nie pytaj nas co dalej. Nikt Ci tego nie powie, prócz Ciebie samego. Staraj się za wszelką cenę próbować odpowiedzieć sobie samemu na to pytanie. Nie szukaj rozwiązania na forum, w tabletkach, psychiatrach - oni mogą Cię jedynie nakierować, podpowiedzieć coś. Ale solucja tkwi w Tobie. Odnajdź ją. To trudne, wiem - ale po latach własnych starań wiem, że nie jest to niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, wiem jak jest na forum bo jestem tutaj od dwoch lat. ale czasem pojawiaja sie sytacje nowe, nieznane dla mnie. ale moze juz ktos to przerabial. Wiem ze solucja jest we mnie bo jadac na 1 tabletce i tak znacznie poprawilem samopoczucie. Teraz jesetm na polowce i chyba

musze wszytko zaczynac od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×