Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

ajajaj89, :lol: coś idzie nie po twojej myśli to zaczynasz pokazywać język i tupać?

Tak samo jest z tym podrywem prawda, w głowie ci się nie mieści że nawet te nieidealne kobiety na ciebie nie lecą? Powinny się zmienić.....niedobre kobiety ......

 

Chwila dyskusji z tobą i już wiem dlaczego:

wczoraj sie spotkalem ze strony kobiet - 30 procent zdziwniea i 70 procent chamstwa.i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka - daruj sobie. Twoje pseudointeligenckie obrazy nie robia na mnie wrazenia. Przerwalem czytac twoj post po pierwszym akapicie.

To więcej się nie pytaj czemu kobiety na ciebie nie lecą, skoro takim szacunkiem je obdarzasz;)

 

-- 23 cze 2012, 13:35 --

 

Przeciez wiadomo ze coraz wiecej mezczyzn sie zeni po 30-tce, bo juz trzeba i wtedy trzeba juz obnizyc standarty. Jakie to romantyczne...

prawda, prawda chyba że osiągnęło się wysoki status społeczny. Mi będąc po trzydziestce z wyglądu się podoba co druga 20 latka i prawie każda licealistka kiedyś to może z 20% no ale taka natura i życie weryfikuje wiele poglądów.

No Carlos, ja bym ci 30 nie dała. Myślałam, że jesteś młodszy, także nie widzę problemu żebyś startowął do 20stek:)

Poza tym wiele kobiet woli starszych facetów, bo myślą że będzie dojrzalszy i lepiej zadba o nie i przyszłą rodzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Carlos, ja bym ci 30 nie dała. Myślałam, że jesteś młodszy, także nie widzę problemu żebyś startowął do 20stek:)

Poza tym wiele kobiet woli starszych facetów, bo myślą że będzie dojrzalszy i lepiej zadba o nie i przyszłą rodzinę

przedmiotowo traktujesz facetow , kafka , czy facet to jakis obraz, ktory z kazdym rokiekm zysjuje 10 tys dolarow na wartosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, przecież już kiedyś z nim dyskutowałaś na temat przeżycia miesiąca za 900zł. ;) Dyskusja wyglądała dokładnie tak samo jak ta. Zresztą też próbowałem z nim wtedy dyskutować, ale widać on wie wszystko lepiej i każdy kto się z nim nie zgadza jest zły i głupi.

 

Cieszy mnie, że tyle pań i nie tylko wypowiedziało się jak się wypowiedziało w tym temacie. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, przecież już kiedyś z nim dyskutowałaś na temat przeżycia miesiąca za 900zł. ;) Dyskusja wyglądała dokładnie tak samo jak ta. Zresztą też próbowałem z nim wtedy dyskutować, ale widać on wie wszystko lepiej i każdy kto się z nim nie zgadza jest zły i głupi.

 

Cieszy mnie, że tyle pań i nie tylko wypowiedziało się jak się wypowiedziało w tym temacie. :great:

 

Tak - mistrzu podrywu i relacji damsko-meskich. Ty zawsze masz racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos zauwazcie linka i marsal , ze tylko wy mnie wkurw*iacie mnie na tym forum. Reszta ma swoje zdanie i to rozumiem. Dlaczego akurat wy mnie wkurzacie, a conajmniej 100tka innych userow nie - to nie wiem. Moze dlatego , ze jestem az tak glupi ze was nie rozmumiem - moi MASTERZY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty co myslisz, ze ja podchodze i mowie : " Siema niunia - chcesz ze mna isc do lozka"

 

Najbardziej chamska reakcja spotkala mnie gdy sie zapytalem 2 laski : " Czy dzis nie maja zaloby , bo Niemcy wygraly w meczu? " Naprawde zaiste bylem chamem na potege

Jestem równie chamski dla dziewczyn, które próbują zagadać. Ale te są bardziej natarczywe i bezpośrednie. Ty sobie na to nie zasłużyłeś...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się nie dziwie dziewczynom które nie są miłe w odpowiedzi na takie zaczepki..nie idzie się na miasto po to by zaczepiał je jakiś obcy facet z sory, ale marnymi tekstami...nie w ten sposób poznaje się dziewczynę... :roll::roll:

Mało osób lubi być zaczepianych na ulicy, większość sobie tego po prostu nie życzy i ma kiepskie mniemanie o osobach, które tak robią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajajaj89, żadne z nas nigdy nie powiedziało ci, że jesteś głupi - sam to robisz, tak samo jak nie obrażam cię - natomiast ty robisz to ustawicznie......

Nikt ci nie każe mnie lubić - ale tolerować musisz, potraktuj to jako trening przed prawdziwym życiem.

Dziwne jest to, że jak kogoś nie rozumiesz to się wściekasz - po co ? Co ci to da? Nie lepiej podyskutować i spróbować zrozumieć?

 

-- So cze 23, 2012 12:54 pm --

 

dominika92, a wystarczyłoby, przepraszam, mam na imię tak i tak, uważam że jesteś bardzo ładna, podobasz mi się, może dałabyś się zaprosić na kawę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, mam nadzieję, że pisząc to, nie miałaś na myśli mnie? ;>

 

ajajaj89, nie jestem żadnym mistrzem podrywu. Nie bawi mnie podrywanie, nie potrzebuję się tak dowartościowywać. Ja chcę tylko jedną normalną kobietę z którą spędzę życie.

 

-- 23 cze 2012, 13:56 --

 

ja się nie dziwie dziewczynom które nie są miłe w odpowiedzi na takie zaczepki..nie idzie się na miasto po to by zaczepiał je jakiś obcy facet z sory, ale marnymi tekstami...nie w ten sposób poznaje się dziewczynę... :roll::roll:

Mało osób lubi być zaczepianych na ulicy, większość sobie tego po prostu nie życzy i ma kiepskie mniemanie o osobach, które tak robią...

 

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, no już lepiej, aczkolwiek sama powiedziałabym nie gdyby ktoś mnie tak zapytał, nie znam człowieka, nic o nim nie wiem...mało kto lubi być zaczepiany przez obcych i korzystać z takiej propozycji...jednak wg. mnie ludzi poznaje się na różnych zajęciach, w pracy, w szkołach, przez znajomych, a nie na ulicy...dziś jest to nawet niebezpieczne, a bo ja wiem, co to za gość, jakie ma zamiary? :shock: :)

 

Marsal2, nie, ale które :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się nie dziwie dziewczynom które nie są miłe w odpowiedzi na takie zaczepki..nie idzie się na miasto po to by zaczepiał je jakiś obcy facet z sory, ale marnymi tekstami...nie w ten sposób poznaje się dziewczynę... :roll::roll:

Mało osób lubi być zaczepianych na ulicy, większość sobie tego po prostu nie życzy i ma kiepskie mniemanie o osobach, które tak robią...

 

Ale tu cala zagwozdka ze 1 na 10 dziewczyn jednak sie z toba umowi,. Trzeba scierpiec 9 porazek, by raz odniesc sukces.

Zreszta nie wiem czy czytaliscie ostatnia moja akcje z pnd - dziewczyna wclae nie byla oburzona - a wrecz sie podekscytowala moim podejsciem. A juz napewno warto podchodzic do dziewczyny jak daje tobie IOI ( Indicators of Interesting)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do podrywu to ostatnio usłyszałam, że mam soczysty tyłek i piersi.

Nie ukrywam, że nie podobał mi się ten prostacki tekst. Chłopak, który to powiedział jest bezpośredni i twierdzi, że mężczyzni, którzy swoich myśli nie kierują na zewnątrz wiele tracą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×