Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o aktorki to po nocy ze Scarlett Johansson mógłbym spokojnie umrzeć :105: a Robert to dobry aktor w końcu uczyłem go grać :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz go na avatarze

W szkołach też trzymają zdjęcia absolwentów , więc powielam ten schemat :great:

U kogo? ;)

U wielu kobiet , dlatego mógłbym znieść ten ból po obijaniu po głowie dla tylu adoratorek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO sadzicie o Robert Downey Jr.?

Rob to najbardziej przegapiony talent aktorski. No troszkę sam sobie dopomógł. Niemniej oglądać go to nadal dzika przyjemność.

 

-- 23 cze 2012, 00:25 --

 

Nicholson strasznie mi sie podoba jako aktor, chyba nikt nie ma tak zawadzkiego usmieszku :D

To jest cholera :pirate: Brzydki alf o magnetycznym spojrzeniu. :twisted:

Jeśli chodzi o aktorki to po nocy ze Scarlett Johansson mógłbym spokojnie umrzeć :105:

Pod tym nawet ja się podpiszę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro momnent ciszy nastal, to opowiem pokrotce o moich wieczornych wczorajszych przygodach. Podchodzilem 4 razy do dziewczyn. 1 podejscie bylo zanim otworzylem alkohol, a 3 inne - po 1 puszcze (wiec nie za duzo).

 

Ogólem reakce: 1- zdziwienie, ale ogolem plus, 2- z poczatku oburzenia, ale generlanie na plus, 2 ostatnie akcje - to dzieczyny byly strasznie chamskie i wywyzszajace się . Ostatnie dwie dziewczyny nazwalem wprost chamami, a one wprost sie usmialy, ze co to nie one i ze jaki ze mnie frustrat.

 

Minusem moze bylo to, ze podchodzilem ze skrytym agresywnym przenienieniem. Ale po ostatnich dwoch chamskich podejsciach ta agresja jest logiczna,,, Po drodze jak ogladalem mecz to sie zapytalem dziewczyn obok : Gdzie grają? - Powiedzialy, ze w Gdansku, ale nie zauwazylem zadnych sygnalow zainteresowania. Poza tym, zadna laska nie wyslala mi sygnalow zainteresowania przed podejsciem. Krok do przodu pod wzgledem wiekszej odwagi. Krok do tylu pod wzgledem zdania nt kobiet. Kazda z was lubi sie chyba wywyzszac ... a moze przynajmniej jest to jakis mechanizm obronny przed nowo poznanym facetem, ale w zadnym z podejsc nie akcentowalem na to, ze zalezy mi , chce sexu lub ze mi sie podoba.

 

-- 23 cze 2012, 08:41 --

 

Powiem wam ze im bardziej w ls tym bardziej jednak przekonuje sie o slusznosci rad z portalu podrywaj.org

 

Generalnie zeby prowadzic satysfakcjonujaca relacje z kobietami to trzeba miec dupe ze stali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze strasznie mi sie nie podobają ladni faceci. Przystojni tak, no ale nie ladni. Ogolnie nie chciałabym mieć faceta który by się pindrzyl pół dnia w łazience, a Ronaldo to kiedyś był zwykły chłopak, a potem zaczął mieć obsesję na punkcie fryzury.

Mówi się ze mężczyzna powinien być trochę łAdniejszy od diabła;) dla mnie najważniejszy jest charakter, bo co mi po urodzie faceta, do tego za np 20 lat?choć wiek często mężczyznom robi na korzyść.

Nie musi mieć kaloryfera, ważne żeby miał siłę odkręcić sloik;)

Wydaje też mi sie,ze może być tak, ze owszem ktoś się może podobać, no ale życia z kimś takim by się nie chciało spędzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wikipedii

 

Eksperyment. W pewnym eksperymencie naturalnym[39] obserwowano osoby, które po raz pierwszy spotkały się na randce. Badacze wiedzieli, jakie cechy osobowości posiadają obie strony, oceniano także ich wygląd. Okazało się, że jedynym czynnikiem skorelowanym z wyrażeniem zainteresowania ponownym spotkaniem był wygląd. Jeśli osoba była atrakcyjna, druga strona chciała się ponownie spotkać. Żadne cechy osobowości (np. inteligencja, ekstrawersja, otwartość, dobre przystosowanie, kobiecość, męskość, dominacja, uległość, zależność, niezależność, szczerość itp.) nie korelowały z ochotą do ponownych spotkań. Zastanawiające było także to, że gdy badani byli proszeni o uzasadnienie swojego pragnienia, to wymieniali zwykle poczucie humoru, inteligencję, przyjacielskość, dobre zrozumienie itp., ale nie wymieniali atrakcyjności. Ten wynik interpretuje się jako niechęć do przyznania, iż wygląd człowieka ma wpływ na nasz stosunek do drugiej osoby.

Badania potwierdzają tę interpretację: nie jesteśmy świadomi (lub tylko w niewielkim stopniu) tego, jak bardzo nasze sądy o innych zależą od ich atrakcyjności.

 

 

No to skoro momnent ciszy nastal, to opowiem pokrotce o moich wieczornych wczorajszych przygodach. Podchodzilem 4 razy do dziewczyn. 1 podejscie bylo zanim otworzylem alkohol, a 3 inne - po 1 puszcze (wiec nie za duzo).

 

Ogólem reakce: 1- zdziwienie, ale ogolem plus, 2- z poczatku oburzenia, ale generlanie na plus, 2 ostatnie akcje - to dzieczyny byly strasznie chamskie i wywyzszajace się . Ostatnie dwie dziewczyny nazwalem wprost chamami, a one wprost sie usmialy, ze co to nie one i ze jaki ze mnie frustrat.

 

Minusem moze bylo to, ze podchodzilem ze skrytym agresywnym przenienieniem. Ale po ostatnich dwoch chamskich podejsciach ta agresja jest logiczna,,, Po drodze jak ogladalem mecz to sie zapytalem dziewczyn obok : Gdzie grają? - Powiedzialy, ze w Gdansku, ale nie zauwazylem zadnych sygnalow zainteresowania. Poza tym, zadna laska nie wyslala mi sygnalow zainteresowania przed podejsciem. Krok do przodu pod wzgledem wiekszej odwagi. Krok do tylu pod wzgledem zdania nt kobiet. Kazda z was lubi sie chyba wywyzszac ... a moze przynajmniej jest to jakis mechanizm obronny przed nowo poznanym facetem, ale w zadnym z podejsc nie akcentowalem na to, ze zalezy mi , chce sexu lub ze mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eksperyment. W pewnym eksperymencie naturalnym[39] obserwowano osoby, które po raz pierwszy spotkały się na randce. Badacze wiedzieli, jakie cechy osobowości posiadają obie strony, oceniano także ich wygląd. Okazało się, że jedynym czynnikiem skorelowanym z wyrażeniem zainteresowania ponownym spotkaniem był wygląd.

Wiadomo że przy pierwszym spotkaniu liczy się wygląd, w ogóle jeśli Ci się dana osoba nie podoba z wyglądu to po co się z nią spotykać skoro cie nie pociąga. ( nie chodzi mi o stosunki koleżeńskie tylko coś więcej).

Gorzej jak podobają Ci się tylko i wyłącznie tzw super laski bo takie są zwykle albo zajęte albo mają niewiadomo jakie wymagania. W prawie każdej kobiecie można dostrzec coś ładnego bo jak będziesz podrywał tylko te "super towary" to będąc facetem niedoświadczonym w seksie i związkach i nie wyglądając jak Brad Pitt szanse na podryw są bardzo marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajajaj89, wikipedia bardzo kompetentne źródło, nie chodzi o wygląd tylko o pierwsze wrazenie na które składają się różne rzeczy.

Jeśli ty jednak uważasz wygląd za najważniejszy to twoja sprawa. Zrób taki eksperyment, idź do kosmetyczki, na solarium, zrób się na pięknego chłopaka i zobacz czy te laski które na ciebie lecą ci odpowiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajaj89 wypij pół litra wódki pójdź na jakąś dyskotekę gdzie jest ciemno i panie full make up prawie każda będzie Ci się podobać ;)

 

-- 23 cze 2012, 11:41 --

 

a propos przypomniał mi się fragment z filmu nie pamiętał tytułu. 20 letnia dziewczyna pyta się 60-latka przed seksem z nim czy jest ładna a on na to dla facetów w moim wieku każda młoda dziewczyna jest ładna. Chyba nie chcesz tego doczekać ajajaj89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×