Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Lista wymagan jest na tyle dluga, ze nawet nie zaczne jej tu wypisywac. Tymczasem sredniostatystyczny 20-latek to nie milioner, nie Johny Depp i nie wibrator z dodatkowaą funkcją masazu

 

Naprawde przesadzasz, to zalezy od osoby;)

Nie mozna wymagać od 20latka $$$ , przeciez to glupie :roll:

Wystarczy, ze wyglada jak Ryan Gosling :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze gosling nie bylby tak przystojny, gdyby nie wielki sukces aktorski

 

Badania potwierdzaja ze facet w fajnym aucie wydaje sie kobietom przystojniejszy

ja nawet prawka nie mam to szansa na kobiety zerowa. Ale znałem kolesia bez auta co miał kilka różnych panien w tygodniu ale miał super gadkę na którą wiele leciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja tu w ogole powiedzialem ze nie mam w ogole powodzenia u kobiet? Ja nie mam powodzenia u dziewczyn 7 i wyzej . Od 6 w dol mam az nadmiar chetnych

 

-- 22 cze 2012, 16:52 --

 

problem w tym ze gosling nie bylby tak przystojny, gdyby nie wielki sukces aktorski

 

Badania potwierdzaja ze facet w fajnym aucie wydaje sie kobietom przystojniejszy

ja nawet prawka nie mam to szansa na kobiety zerowa. Ale znałem kolesia bez auta co miał kilka różnych panien w tygodniu ale miał super gadkę na którą wiele leciało.

 

Ale nie musisz jechac. Wystarczy ze bedziesz siedzial w fajnym aucie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajajaj89, a tak 6 czy nawet 4, to dla Ciebie obraza jako partnerka. Sorry, ale jesteś żałosny...

No wiesz - 22 lata, to moge jeszcze powybrzydzac. Tym bardziej ze wiem ze za 5 lat , jak bede mial troche pieniedzy to beda na mnie lecialy i 7 i 8. Na poczatku studiow podobalem sie najwyzej 3-om, a teraz juz 6-om, to moze bede tez sie podbal 8-om.

Jest tylko jedno ale:

 

MAM NADZIEJE ZE NIE WYLYSIEJE DO KONCA :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajajaj89 obniż wymagania bo tak to nigdy nie znajdziesz jak szukasz piękności jak z żurnala. Ja też kiedys miałem wysokie wymagania ale z biegiem lat obniżyłem w końcu przystojniakiem nie jestem nie mówiąc już o statusie społecznym.

 

Z ta przystojnoscia ton babka na dwoje wrozyla : jak ubiore krotkie shorty, koszulke z biedronka, ogole sie na glans i przyklepie wlosy to nawet pies ze smietniska na mnie nie spojrzy. Ale jak spodnie, koszule, nieco zarostu po bokach, wlosy do gory - -to odrazu spotykam sie ze spojrzeniami kobiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta oczywiscie jestem taki zly, bo przeciez chce miec ladna dziewczyne... :tel2:

każdy chce mieć ładną dziewczynę ale jak będziesz patrzał tylko i wyłącznie na urodę i tylko interesowały cię potencjalne miss to kariery w związkach czy seksie nie zrobisz bo żaden Cristiano Ronaldo z ciebiea a nawet Woody Allen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×