Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, To jest krwa avatar, ani waż mi się zmieniać .

Snejana, ile ja dziennie zaliczam potknięć,ile razy mi coś wyleci z rąk, itp,itd, największą ciamajdą świata jestem ja : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, (Za to w nawiasie pewnie dostaniesz żeliwną patelnią w łeb,albo wałkiem)

Snejana, A więc licytacja kto jest bardziej beznadziejny :<? Też mi się zdarzają potknięcia o nic : D...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po pracy ;) uwaga mam 4 dni wolnego, jadę jutro rano do rodzinki i badanie w poniedziałek (kolonoskopia) :x muszę nowy dowód osobisty wyrobić, poopekować się babcia bo tata jedzie do klinika badania serca robić na 3 dni, ja miałam jechać 2 opcje fetiwali w ten weekend ale obowiązki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Następnym razem uważaj :nono: bo drugiej takiej kucharki ( pracującej za darmo ) , która tak świetnie gotuje , nie znajdziemy :P
Tomcio Nerwica, (Za to w nawiasie pewnie dostaniesz żeliwną patelnią w łeb,albo wałkiem)

Snejana, A więc licytacja kto jest bardziej beznadziejny :<? Też mi się zdarzają potknięcia o nic : D...

 

Tomcio widzę avatar wrócił, oczy me się cieszą :D ale mylicie się... ja nie pracuję za darmo... moją zapłatą są wasze szowinistyczne kawały :evil:

Starklictacja zatem! wczoraj zastawiłam otwarte okno w pokoju i deszcz zlał mi całe łóżko i scianę xD Twoja kolej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, z 5 potknięć w robocie, z 10 błędów tam również : D,giga bajzel w pokoju : D

 

Stark, w przecięgu jakiego czasu? rozwalenie sobie wargi i brody podczas wysiadania z samochodu

 

:lol:

 

-- 22 cze 2012, 20:07 --

 

Żeby nie było , ja mam dwie lewe ręce do gotowania np , ostatnio gotowałem przez godzinę i efekt wyszedł taki , że nie dało się tego zjeść i cały obiad wylądował w koszu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, :mrgreen::mrgreen: . (lepiej byśmy się nigdy nie spotkali,ziemia się rozstąpi, a zabije nas nie upadek w przepaść, a spadający sufit, : D)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×