Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw taaak dokładnie, a potem oglądają to takie babcie i potem gadają na ulicach, że dzieci w gimnazjum to tylko orgie w toaletach dla inwalidów uprawiają :P

 

a mi dzisiaj radość sprawił miły uśmiech kolegi z pracy, oraz to, że bez problemu obudziłam się o 8 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, mi mój kot przegryzł ramiączka od koszulki nocnej, mojemu chłopakowi nawet się to podobało :angel: stwierdził, że i tak mogę w niej chodzic:) z cyckami na wierzchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, wiem..jak patrzylam na foty co labusien potrafia zrobic to wlos mi sie jezyl na glowie i tylko czekalam az moj zacznie..a tu niespodzianka :D Kochany taki, grzeczny nic a nic nie niszczy

 

-- 22 cze 2012, 12:33 --

 

kafka, calkiem mozliwe...pewnie zgadal sie z Twoim facetem i mala dywersje przeprowadzili 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, ja mam 3 koty i każdy jest inny. Ten najmłodszy mnie wkurrrza bo potrafi cały dzień japę drzeć. Taki ekstrawertyk.

 

-- 22 cze 2012, 12:40 --

 

Candy14, to jest jakaś myśl. Ale nie zawsze można. A poza tym nie za szybko się mój widok facetowi mojemu znudzi? Jak będę ciągle nago łazic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, co się śmiejesz. Pozostale 2 sa introwertykami i nie drą mordy. Dopiero jak je karmię to mówią"mi nasyp, mi!" :)

A ten to potrafi ciągle mordę drzeć, a to "pogłaszcz mnie", a to "pobaw się ze mną", a to "nie obchodzi mnie, że jeszcze godzina do karmienia, dawaj jeść!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×