Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny dzień pełen wrażeń. najpierw praca. czyli nic nowego. a potem miałam rozmowę o pracę w klubie squah'owym i nie mogłam go znaleźć, tułałam się sama po jakiś magazynach, starych fabrykach i budowach gdzie rzekomo miał być ten klub, właziłam do jakiś firm i pytałam ochroniarzy wszyscy wskazywali na te budowy, łaziłam po budowach, po błocie i szukałam, robotnicy mnie zaczepiali, gwizdali, wołali, potem stwierdziłam, że pier**le i olałam rozmowę, a jak próbowałam się wydostać z tego miejsca to trąbiły na mnie samochody z robotnikami, gwizdali, machali.. a nikogo nie było innego ;( przecież oni wszyscy mogli mnie zgwałcić, zabić, i porwać! NIGDY WIĘCEJ ;((((

 

ale jak wróciłam do domu to dostałam maila z wczorajszej rozmowy o pracę i dostałam propozycję lepszej pracy niż ta na którą aplikowałam :)

 

teraz dochodzę do równowagi psychicznej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, kafka, u mnie 5 lat przerwy...

 

Bellatrix, ja w ogóle rano nie mogłabym się skupić... :roll: Ciągle myślałabym o tym wszystkim, co jest do zrobienia w ciągu dnia... Najlepiej zawsze mi się uczyło wieczorem/w nocy, w łóżku.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, jakoś to będzie. Ja robię studia w tym roku bo muszę, bo inaczej mi przepadnie renta rodzinna po zmarłym ojcu. zawsze to jakas motywacja. Bellatrix, i teraz nie musisz się już nią zajmować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, jakoś to będzie. Ja robię studia w tym roku bo muszę, bo inaczej mi przepadnie renta rodzinna po zmarłym ojcu. zawsze to jakas motywacja.

 

kafka, ja mam inną motywację, po prostu jak nie wrócę to mnie wywalą, szkoda by było bo tylko rok mi został do końca, z drugiej strony nie wiem czy nie będę musiała jechać do jakiegoś zamkniętego ośrodka na odwyk, więc może być lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, no i bardzo dobrze ci idzie. Ja się w domu za bardzo denerwowałaqm, bo do niej nic nie trafiało, jeszcze moja siostra mnie strasznie wkurzała i musiałam się wyprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×