Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

brak znajomych praktycznie , przyjaciol,partnera to juz nie wspomne

nie mam motywacji zeby gdziekolwiek pojsc , bezsensu...

Przecież jak nie pójdziesz to nie poznasz nowych ludzi.

 

 

w tramwaju to mi sie slabo robi nawet przez ludzi dookola w nim, boje sie poznawac nowych ludzi,

ale i rownoczesnie stracilam potrzebe posiadania kogos przy sobie ostatnio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tramwaju to mi sie slabo robi nawet przez ludzi dookola w nim, boje sie poznawac nowych ludzi,

przełamiesz się, też się kiedyś strasznie bałem. Pierwszy raz poszedłem na imprezę do knajpy jak miałem chyba 22 lata.

Także uszy do góry :)

 

No, jestem brzydka i głupia :(

masz 588.gif od przystojnego faceta na poprawę nastroju. Tylko mojej kobiecie nie mów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tramwaju to mi sie slabo robi nawet przez ludzi dookola w nim, boje sie poznawac nowych ludzi,

przełamiesz się, też się kiedyś strasznie bałem. Pierwszy raz poszedłem na imprezę do knajpy jak miałem chyba 22 lata.

Także uszy do góry :)

 

ale to sie pojawilo od niedawna :( wrecz mi sie nasila , ogolnie jest co raz gorzej w tej kwestii... chyba zmienie leki jak tak dalej pojdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Transfuse, !.

 

Jeśli wy jesteście takie,za jakie się uważacie, (w co naprawdę wątpię - nie jesteście takie), to patrząc przez pryzmat swojej giga-beznadziejnej osoby powinienem wisieć gdzieś na haku bo drzew szkoda :roll: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle mi czuje sie jak sie czuje i tak to sobie trwa ,najgorsze ,ze nasilenie tego się nie zmniejsza tylko pozstaje takie samo z przebłyskami czasowymi ze w coś sie wkręce a nie trwam obok, oczywiściie nie jest to taki stan okropny jka rok temu, ale zatrzymało sie w pewnym momencie i sa tylko przebłysk a tak ciagle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikorka77, :cry: proszę zacznij dostrzegać pewne drobne radości, one mogą sprawić Tobie sporo szczęścia ! Zakaz dołowania się i już !

 

tekla, Widzisz, Twój Ojciec był dobrym człowiekiem, był z ciebie bardzo dumny ! Nie możesz mówić w ten sposób, że nie chciałaś się urodzić. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×