Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Marsal2, aż tak źle ze mną nie jest jeszcze:D

 

pisanka, ratujesz mój wizerunek :mrgreen:

 

a mnie na koniec rozśmieszyło to co znalazłam w statystykach swojego bloga..ktoś trafił na mojego bloga poprzez wpisanie w google "co mam robić jak mam napady histeri latam po domu" :mrgreen::mrgreen:

 

 

haha a to na blogu są takie statystyki do sprawdzenia? :DDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :)))) gratulację wszystkim :))) a ja skopiuję post z tematu "mój dzisiejszy dzień":

 

rano byłam u okulisty, bo coś miałam wrazenie, że wada mi się pogłębiła, a okazało się, że się skorygowała i dlatego coś mi nie pasowało z okularami i muszę zmienić na słabsze, ale za to dostałam skierowanie na badanie jaskry, bo robiła mi badanie ciśnienia oka czy coś tam i wyszło, że jest coś nie tak z lewym okiem :/ pomijam fakt, że wada mi się skorygowana i rozjechała i w jednym oku mam + a w drugim - :D

 

potem miałam PIERWSZĄ od lat wizytę u psycholog. Pierwszy raz u tej psycholog, ale okazała się ok. W sumie rzadko to się w moim wypadku zdarzało, żeby jakiś psycholog od razu zdobył moje zaufanie. Odkryła tajemnicę mojej fobii przed odbieraniem telefonów, i od sierpnia mam u niej terapię raz w tygodniu. zobaczymy co z tego wyjdzie :P ale jestem dumna z siebie, że poszłam i nie spanikowałam :)

 

potem poszłam na jedną z dwóch rozmów o pracę. okazało się ok, tylko nie podawali jeszcze warunków finansowych, więc pewnie tutaj okaże się gówno :/ o ile w ogóle oddzwonią... ;> na drugie spotkanie nie dotarłam (nie mogło być zbyt pięknie), ale za to zrobiłam rzecz, którą sama się zaskoczyłam, a mianowicie podczas spotkania dzwonił do mnie NIEZNANY numer i co zrobiłam? ODDZWONIŁAM ;D ostatni raz zrobiłam to 5 lat temu :) nie wiem skąd mi się to wzięło :P

 

potem poszłam sama do złotych tarasów po zakupy i kupiłam jakieś ubranko :)

 

a potem z ogromnym lękiem, po 2 tygodniach przerwy zdrowotnej poszłam do pracy i dałam radę :)

 

ogólnie dzień pozytywny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też miałam swój telewizyjny epizod, to było prawie 10 lat temu w gimnazjum. Mieliśmy jakąś dyskotekę szkolną czy inny kinder-bal i biegałam z trójką kolegów po korytarzu, bo przebieraliśmy się, malowaliśmy czy coś tam i weszliśmy we czwórkę do toalety dla inwalidów, bo była największa i miałam im pomalować twarze, i przyjechali z tvn kręcić jakiś materiał o gimnazjach, a potem tata mi mówi, że byłam w "Uwadze" na temat "seks gimnazjalistów" i ujęcie jak wychodzę z łazienki z trójką kolegów -_-

 

-- 20 cze 2012, 22:28 --

 

dzięki Tomcio:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×