Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

ladywind, oj tak...życzę wszystkim takich partnerów, ale dodam, że jednak trzeba trochę przeżyć, by zrozumieć i docenić drugiego człowieka.

Jeśli spotka się dwoje rozbitków życiowych, naprawdę łatwiej buduje się nowe gniazdko. Oczywiście warunkiem jest odnalezienie tej właściwej osoby :D

 

dominika92,ladywind, ja gotowałam zupę kalafiorową, z młodych warzyw, była naprawdę pyszna, do tego koperek, natka i odrobina śmietany.Polecam :!:

 

dominika92, doszłyśmy dzisiaj do wniosku z p.Psycholog, że ta nietolerancja upału może ukrywać się w lęku przed wyjściem, niezły pretekst mówiąc krótko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, na pocztku terapii zawsze jest gorzej..odkopywanie bolesnych spraw nie jest latwe..dlatego niestety tylu ludzi rezygnuje bo nie daja rady tego uniesc...ale potem jest naprawde dobrze i coraz lżej :D pozbywamy sie bagazu ktory przygniatal nas psychicznie do gleby. Chodzic wyprostowanym tez nie jest latwo i na poczatku rowniez dziwne uczucie. MNie chyba z pol roku zajelo uwierzenie, ze nie mam juz tego garba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92 :D

Jestem tak rozbita, że nawet spać nie mogę/??/

Mam dwa tygodnie przerwy w terapii, ponieważ pani ma urlop.

Dostałam kilka zadań. Już wiem, jak bardzo pomocne są te ćwiczenia - pomagają określić emocje wszystko, co temu towarzyszy.

Praca z tą Kobietą to wielka przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×