Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*,

dom starców to za 40 lat dopiero a tak musisz sie jeszcze pomeczyć tych kilkadziesiat lat z lekami, nerwicamii itp. nie ma tak łatwo odrazu byś chciała przeskoczyć, zaśłużyć sobie trzeba,

a Ty fajna babka jesteś, zdemorolizował byś tam staruszków jak bys kareoke zrobiła a my w odwiedziny do ciebie przyjechali z jednego szpitala już nas wyrzucali, nie ma to tamto :arrow:;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Może trochę , poza tym jak tak dalej będę odznaczany , to ze zlotu będę musiał tira zamówić , żeby mi te wszystkie fanty przewiózł :105:

bohdan30, Możesz flaszkę postawić ... pytanie brzmi czy potrafisz pić szklankami ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, Różnie z tym bywa , znam osoby które alkohol piją rzadko , tylko jak jest jakaś okazja , a mimo to jak piją to szklankami i są dużo starsze ode mnie ;)

*Wiola*, Kartofli na pewno :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*,

ano Ty , bo ja to raczej niestety nie

 

-- 19 cze 2012, 01:22 --

 

Tomcio Nerwica,

wiesz byle nie codzienne i ja wziełam dosłownie zbyt to o powiedziałeś bo jak byłam młodsza i to z musztardówek sie leciało a teraz czasem i duzo ,ale rzadko i w kieliszkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, odnośnie flaszki, to kiedyś możnaby się na nią w "nocnych" umówić ;) Skoro już rozmawiamy o alkoholu, to właśnie popijam sobie zimniutkiego Żywca, także Wasze zdrowie :D

 

*Monika*, na protektora nie posiadam jeszcze takich wpływów i prestiżu, no ale za wasala mogę robić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, Też się przestawiłem na kieliszki i pije rzadko , zresztą zdrowie już mi nie pozwala na picie ze szklanek ;)

bohdan30, Wypij też za tych co nie mogą , a poza tym na piwo można się umówić w nocnych , ja się już umówiłem z jednym warszawiakiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

picie na nocnych juz było jeśli dobrze paiiętam,ale picie przez kompa jest bez sensu nawet na nocnych lepiej na zlot przyjechac albo gdzieś wyskoczyć na miejscu u siebie , ja dzisiaj z kolega na pifku byłam na górce desperadosa sobie wypilismy wieczorkiem , nawet jak sie ma doła rozmowa z kimś moze pomóc

 

-- 19 cze 2012, 01:39 --

 

Tomcio Nerwica,

no tak kieliszki sa bezpiecznejesze od szklanek jesli idzie o zdrowie szczególnie na drugi dzień , jak kac morderca dopada od rana do wieczora,

a jak wiadomo słowo morderca nie wrózy nic dobrego - to informacja dla tych, którzy nigdy nie mieli kaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*,

tym cudem co to się jakoś uchował w lodówce niezauważony, Jak to sie mowi Łiskacz sę dobrze zakamuflował a tak wszyscy alko szukali a Wiola na drugi dzien przez przypadek całą flaszke wyjęła z lodówki, która tam niezauwazona przetrwała , to był cud prawdziwy a nie mniemany :lol:

 

-- 19 cze 2012, 01:46 --

 

Tomcio Nerwica,

dobranoc, spokojnych snów, niech Ci sie przysni mahometanski raj

mnie tez ostatnio głowa boli czesto, nawet dzisiaj :?:o:o:twisted:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×