Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy z orientacją.


Załamana17

Rekomendowane odpowiedzi

tak pedofilskie tez zoffilie tez i dendrofilie ale odchodzily tak szybko jak pzychodzily mialem kiedys taka ze rucham kota a jakies laski przyswzly i zaczyely sie smiac takie mam pojebane mysli ale to nic przy homo :<

 

-- 17 cze 2012, 20:09 --

 

no i jak brat chrzaka kalsze czy mowi to nigby ze mnie to jara podnieca a to juz homo kazirodctwo albo nie raz tez ze wszyscy to homo ludzie :<

 

nienaiwdze tez masturbacji nie raz poprostu musze bo inaczej tak jak by mi leb chciala peknac ;/ moja psycholog mowi ze to normalne ze nie mam partnerki i to nic nadzywczajnego ale dla mnie to meka mam po tym mysli samobojcze depreche jeszcze wieksza itp czuje sie jak szmata poztym nickt chyba normlany nie wali 7-8 dziennie a czasami to juz do takiego stanu ze fujara nie chce stanac po paru dniach nie walenia czuje sie duzo lepiej ale pozniej jak juz raz to zrobie to wlacza sie i wale do konca kilkanascie razy ;/ i zalamka

 

i mysli ze juz nigdy z tego nie wyjde ze zawsze tak bedzie takie zjebane zycie a nawet jak juz z tego wyjde to mnie wspomnienia ze taki bylem beda dobijac ;/

 

-- 17 cze 2012, 20:11 --

 

jeszcze jutro jak sobie pomysle o drodze do psychiatry i o tym ze mi moze powiedziec ze jestem homo ;< co to za zycie widze codzzienie happy ludzi cieszacych sie zyciem a ja co dobijaja mnie mysli wszystko mnie wkorwia nie potrafie normlanie funkcjonowac nie widze sensu na przyszlosc ehh i wiele innych rzeczuy chcialbym byc juz zdrowy i nie byc homusiem pizda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki - uspokojcie sie nieco

prosta sprawa

czy ktos z was uprawial juz sex z facetem

i co podobalo sie?

nie nawet sami sie wzdrygacie na mysl o tym ;-)

z was tacy homo jak ze mnie baletnica ;-)

wasz strach becia gejem jest podyktowany kompletna niewiedza na temat gejow

przeciez gej to normalny czlowiek - tem ma uczucia , mysli i tez potrafi byc szczesliwy i kochac

oj cos mi sie wydaje ze ktos kiedys w przeszlosci niezle wam namieszal lub bardzo porzestraszyl i teraz macie takie jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 3 godziny do pscyhiatry :) strach isc przez miasto ;

bo sie ochlodzi i wszyscy powychodza w domach zostana tacy jak ja ;p

 

-- 18 cze 2012, 12:52 --

 

nie uprawialem sexu z facetem i dzisiaj jak o tym pomysle to mi sie rzygać chce ale czasami ze niby chce tego wogule dzisiaj to jak przed wizyta u dentysty jakos mniej boli ale trzeba isc wyrwac tego zeba :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem anfranil ;p2 tabsy dziennie jutro jade na psychoterapie to wykupie spotaklem 3 laski chcialy do mnie zakrecici jak czekalem na przystanku :< ale widomo strach i ze wydje na homo ale byly bardzo gfajne przyznam ;) wszystkie 3 by bral ;) a szczegolnie jedna w bialych szortach ja juz chce krecic do dziewczyn :<<< bo sa zajebiste :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki pamietajcie ze fascynacja meskim cialem i meskimi narzadami w kategorii a ten to ma takiego a tamten innego jest calkowicie normalnym zjawiskiem

poza tym identyfikcja w natrectwach - zobacz czego sie boisz - a tym nie jestes - gdybys byl gejem nie bal bys sie tego tylko czul bys pociag i chec do facetow a ty sie boisz ze bedziesz do nich czul ten pociag - tu jest roznica pomiedzy myslami , projekcja a realnym stanem

 

 

uczucie w kutasie .... hahaha :hide: tos teraz pojechal - jakie to uczucie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukasz ja tez mam brak uczuci gadajac z nieznajomym kolesiem mialbym jedno strach ! i pytanie czy on mi sie podoba a z laska mialbym tez ale bardzo slabe ;< i tez zastanawianie sie czy ona mi sie podoba :) ale WIEM KURWA ZE CHCE DZIEWCZYNY I KIEDYS DZIECKA :)

 

-- 18 cze 2012, 18:15 --

 

mam takie 2 znajmoe :< chyba mi sie podobja bo niczego juz nie jestem pewien :< a szczegolnie jedna ;) tylko wiem jak bedzie wygladalo podejscie do niej bede patrzyl jak na przedmiot :< przez brak uczuc :<

 

ale psychiatra mi powiedzial ze to nic dziwnego jedna mysl zatacza kolo i czlowiek nie potrafi sie skupic na niczym ;)

 

-- 18 cze 2012, 18:18 --

 

chcialbym juz wykupic leki ale musze poczekac na matke bo resztki kasy co mialem to wydalem na psychiatre i psychologa jutro na wizyte i na leki jeszcze musze niestety porzyczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wy nie macie tego uczucia w penisie ? jak by chcial stanac ale nie.staje ... no to kurwa pieknie jestem gejem :( teraz to wgl moje zycie nie ma sensu , wczesniej jakas nadzieja byla , teraz moge sie zabic , bo niechce tak zyc , tylko kurwa brakuje mi odwagi . dojebaliscie mnie . az w glowie mi sie kreci , zaraz jebne z nerwow :cry: no kurwa czemu akurat ja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonimowy jesteś chory, na pewno, nic poza tym, gwarantuję Ci to. ja też zadaję sobie to pytanie czemu akurat ja mam taki problem, codziennie... najgorsze jest 'a co jeśli to nie nerwica, a co jeśli sobie wkręcam że to nerwica, bo to jest dobre usprawiedliwienie'... dzisiaj od rana nie miałem ochoty na nic, wszystko do dupy. Jedyny dobry moment był w nocy, jak miałem sen z jakąś laską, że z nią uprawiam seks i było zajebiście, obudziłem się i pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem czy mam erekcję, i jak się okazało że jest to 1sza myśl 'nie mogę byc gejem, geje na pewno nie mają snów o dziewczynach i do tego na bank nie mają przy tym erekcji' - i wszystko gitara. Ale jak się obudziłem to już stara śpiewka, przegięcie... generalnie mam od rana nastawienie, że chyba jestem bi, ale to idzie sobie w łeb palnąc... Jakbym spróbował z facetem, to bym po tym nie wytrzymał z samym sobą, na pewno :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak , ale nie masz tego hujowego uczucia, to moze ja jestem bi , lepsze niz jakies pedalstwo , oby . chybanerwica i taklatobylo wy macie to uczucie w pale , oby tak. jak jestem bi to bede w stanie sie zakochac w dziewczynie , to super . nigdy nie sprobuje z facetem , wole sie zabic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chybanerwica i taklatobylo wy macie to uczucie w pale

W pale to się nie mieści co ty za głupoty piszesz , to tylko lęk powoduje takie uczucie ...

 

Zobacz jak to działa , jak się hipochondryk boi guza mózgu , to rzeczywiście zaczyna go boleć głowa , jak się boisz , że jesteś gejem to ... dalej sam sobie dopowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonimowy997, za słownictwo nie musisz przepraszać , bo tu większość posługuje się takim językiem , łącznie ze mną :P ale uwierz , że poznałem w realu kilka osób z nerwicą , które miały ten sam lęk co ty , a dziś tworzą szczęśliwe związki ... na szczęście , nie z tą samą płcią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonimowy997

 

ale dajesz czadu

ale ok

przyjrzyjmy sie bliżej twojemu problemowi

1, czego dokładnie boisz sie w byciu gejem? ( konkretnie )

2. teoretycznie stwierdzasz ze jestes gejem - dlaczego uwazasz ze twoje zycie nie bedzie mialo sensui ( tu tez konkrety)

3. skąd taki silny lek przez homoseksualizmem ( obracasz sie moze w srodowisku ktore szydzi wysmiewa i potebia osobu homo?, zbyt rygorystyczna ortodoksyjna rodzina, zbyt silne emocjonalne zwiazanie z religia, przeswiadczenie ze bycie homo jest najgorszym złem? itp... - dokładnie opisz )

4. czy chcesz lub kiedykolwiek chciałes uprawiać sex z mezczyzną?

5. czy kiedys uprawiałes sex mm?

6. czy znasz jakies osoby homoseksualne ?

7. czy znasz jakies osoby homo ktore zyja w zwiazku?

8. jakie wyraźne objawy homoseksualnych zachowan zauważyles u siebie ?

 

odpisz szczerze jak tylko potrafisz - jesli oczywiście chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki znam bardzo bardzo wiele homoseksualistów

znam wielu gejów żyjących w związkach po kilka i kilkanaście lat

to o czym piszecie nawet nie ociera sie o homo

tojest wasz deficyt męskości - tak bardzo chcecie byc facetami z

jajami , mskimi którzy wyrywaja tuziny lasek że kazde niepowodzenie lub nawet brak jakiejkolwiek reakcji

od razu kwalifikujecie jako homo.

osoba gej - nawet na kobiete nie spojrzy pod wzgledem erotycznym

pociag fizyczny czuje tylko do mężczyzn

relax panowie

 

PS - prosze was nie nastawiajcie sie negatywnie do ludzi tej orientacji

sugeruje poznac kogos i zobaczyc ze ci ludzie sa normalni tacy jak my

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojest wasz deficyt męskości - tak bardzo chcecie byc facetami z

jajami , mskimi którzy wyrywaja tuziny lasek że kazde niepowodzenie lub nawet brak jakiejkolwiek reakcji

Ale to normalne , każdy facet tak ma :P

 

Poza tym zgadzam się całkowicie z tym co napisałaś :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. wszystkiego... poprostu nie wyobrazam sobie zycia z facetem tym bardziej stosunku bleee. chce miec zone i gromadke dzieciakow , a bedac gejem to niemozliwe .

2. poprostu nie mogl bym zyc z facetem, chce kochac i byc kochanym przez dziewczyne.

3. raczej nie , ale jestem lektorem w kosciele 7 lat , coz tacy ludzie sie rodza nic z tym nie zrobimy, mam ten lek bo chce byc normalnym hetero czlowiekiem i tak dalej jak napisalem w pkt 1.

4 .NIE I NIECHCE bleeee

zaraz dokoncze wypoiedz bo z psp pisze

 

-- 18 cze 2012, 20:58 --

 

5.nie rozumiem ,ale jezeli chodzi o seks z dziewczyna to nie ale bylo bardzo blisko .

6. nie znam

7. nie znam

8. to uczucie w czlonku nic pozatym , ale balem sie ostro ze chodze jak gej , i ze sie ubieram jak gej , (a tak nie jest )

 

jestem rowniez strasnie niesmial do dziewczyn , ale to moze dlatego ze jestem DDA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×