Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, poranny jogging, mówisz?:D A nie mógł u sąsiada zostawić czy u chłopaka? Nie rozumiem? Chyba, że płaciłas przy odbiorze?

A jak tam się w związku układa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica

 

Jak wrażenia po wczorajszych meczach ? Ja oglądałem , można rzec dwa . Jedną połowę Portugalia - Holandia , drugą Niemcy - Dania :).

Dzisiaj zrobię pewnie podobnie , ale to mecz Hiszpanów zapowiada się o wiele bardziej pasjonująco przeciwko Chorwatom , którzy są bardzo dobrze fizycznie przygotowani i mają odkrycie turnieju dla mnie - Mario Mandzukicia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nie wystraszył się. Bo czego miał się wystraszyć? Zachowywaliście się zbyt normalnie :mrgreen:

 

-- 18 cze 2012, 11:41 --

 

Candy14, mnie łydki napierniczają od ... chodzenia:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, nie wiesz ile ja bym dała żeby cos takiego usłyszeć, no cokolwiek! choćby to miałoby właśnie to, jakikolwiek przejaw niezadowolenia, a nie ciągle skrywane wszystko w środku, chodź widzę, że coś nie pasi. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borysek, Wczoraj nie oglądałem akurat , ale słyszałem , że Ronaldo zagrał świetny mecz , co mnie ucieszyło bo jestem kibicem Realu Madryt . Za to dziś na pewno obejrzę mecz Hiszpania - Chorwacja , oczywiście liczę na chorwatów , bo nie może euro znów wygrać Hiszpania , to staję się nudne jak wszystko wygrywają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borysek, Barcelona jest słaba w tym roku nic nie wygrali i następny sezon też się tak zapowiada , a Real sięgnął po tytuł i w nadchodzących rozgrywkach wygrają do kolekcji Ligę Mistrzów :P:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×