Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

ja jutro piszę egzamin zawodowy na technika organizacji reklamy, ale coś czuję, że nie pójdzie mi tak optymistycznie jak Tobie :/ cos kiepsko się przyłożyłam i przez lęki nie chodziłam za bardzo do szkoły. Jutro też się boję iść i rozważam opcję olania tego :(

 

a co do radości dnia to tata naprawił mi eletrykę w domu i zamontował baterię w zlewie i deskę do kibla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, a cóż to za tor agility :)

Domi, to lokalny wybieg dla psów, na który zapędziłem się dziś jeszcze przy okazji tylko ;) Jego stan jest fatalny, ale przynajmniej trafiłem na chwilę spokoju, więc wszedłem na moment jedynie ;)

ja jutro piszę egzamin zawodowy na technika organizacji reklamy, ale coś czuję, że nie pójdzie mi tak optymistycznie jak Tobie :/ cos kiepsko się przyłożyłam i przez lęki nie chodziłam za bardzo do szkoły. Jutro też się boję iść i rozważam opcję olania tego :(

 

a co do radości dnia to tata naprawił mi eletrykę w domu i zamontował baterię w zlewie i deskę do kibla.

pisanka, niczego nie olewamy :!: Zaszłaś już z tym tak daleko, jedziesz i przynajmniej próbujesz :!: Najwyżej będziesz poprawiać ;)

Elektryka, bateria w zlewie, deska w kiblu... Małe rzeczy też potrafią cieszyć ;) Od czegoś trzeba zacząć ;)

Alienated, toż Twój pies? Pięęękny... :105:

Atalia, tak, to moja suka ;) Ale tylko na ostatnim ze zdjęć ;) Dwa pierwsze przedstawiają Husky kobiety, którą dzisiaj spotkałem podczas spaceru po lesie. Ona zajmuje się poszukiwaniem domów tymczasowych dla zwierząt tej akurat rasy i ogólnie udziela się w kilku ciekawych miejscach też ze zwierzętami właśnie związanych... A jako że moja suka ma w sobie całkiem sporo z Husky, tematów do dłuuugiej rozmowy nam nie zabrakło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×