Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Nie wiem nie oglądam, ale zwracając na to uwagę to znaczy że oglądasz takowe : D...

nie znasz Makłowicza? :lol:

nie, tzn. w tv nie oglądam, ale jak potrzebuje jakiegoś przepisu to szukam w necie :P

 

-- 17 cze 2012, 18:33 --

 

Snejana, Dlatego , że mężczyzni lepiej gotują np ja , potrafię szynkę usmażyć , kanapki nauczyłem się robić niedawno i mimo tego , że większość kobiet to potrafi , ja pewnie robię to lepiej :P

 

no nie wiem, mój ojczym ma 41 lat a jak robi sobie herbate to cukier jest nawet w przedpokoju :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Szynka,kanapki... to się nazywa szef kuchni :mrgreen::uklon: .

Moje umiejętności jeszcze sięgają do zrobienia schabowych, jajecznicy,pokrojeniu mięsa w kostke, i ew. usmażeniu.

 

Niema co,otwieramy ten biznes, będziemy bardziej szturmowani niż najlepsze restauracje (przez sanepid i CBA gdy po naszym żarciu nastąpi jakieś 40 zgonów w ciągu miesiąca)

 

 

Snejana, Makłowicza znam...dobry był, w każdych warunkach gotował : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Może zrobimy program jak Małkowicz ? będziemy improwizować , wrzucać do garnka byle co i wymyślać , że to jakieś popularne potrawy w tym regionie, choć najgorsze jest to , że na koniec zawsze trzeba spróbować , więc będziemy udawać , że smakuje a jak wyłączą kamerę to można wypluć :mrgreen:

Snejana, Nie ma w tym nic dziwnego , też jak słodzę to cukier jest nawet w przedpokoju :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. Szukam pocieszenia albo ukojenia albo nie wiem sama czego. Nie mogę się uspokoić i żadna zolsana mi nawet nie pomoże. Czuję, że jak zaraz mi nie przejdzie to powyrzucam przez okno coś ciężkiego albo zrobię coś złego kotowi, albo sobie albo sąsiadce albo noie wiem co mogę jeszcze zrobić żeby ukoić gniew i chociaż troche się uspokoić, mam w sobie tyle złości że zaraz zrobię coś bardzo złego!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::!::!::!::!::!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×