Skocz do zawartości
Nerwica.com

forum


Gość Stylow

Rekomendowane odpowiedzi

mysle,ze wiazanie sie z kims z forum nie ejst dobrym rozwiazaniem bo zaraz wszyscy wiedza co i jak czasem pewne rzeczy trzeba zachowac dla siebie
jak zaraz wszyscy, jak się tego nie rozpowiada na około na forum to nikt się o tym nie dowie. W ogóle te kłótnie całe na forum są bezsensowne ale ja nie nalezę do kłótliwych i nie mam takich potrzeb ale niektórzy chyba jednak mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

Miałam na myśli jedną Twoją długą dyskusję z zomiartyz, w której wg mnie pogubiłaś się w argumentach i wyżyłaś się na biednym chłopaku. Zaprzeczałaś sobie pisąc najpierw ,że wygląd się dla Ciebie nie liczy , potem coś wręcz przeciwnego. Zresztą to nieistotne. Mam prawo do swojego zdania i jest jakie napisałam. A to z kim się spotykasz, gdzie , jak kiedy i ile razy naprawdę mam głęboko w poważaniu ;) Z łaski swojej więc nie wywlekaj moich prywatnych spraw, o których zapewniam Cię guzik wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, teraz znowu wyjdzie, że staję po stronie ladywind, ale cóż. Napisała wyraźnie, że podobają jej się przystojni faceci, ale w związku nie liczy się dla niej wygląd. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, nie mam zamiaru wywlekać, mam troche ogłady w przeciwieństwie do Luc84.

Nie wiem czy się pogubiłam, mozliwe że troche, ale napewno w przeciwieństwie do tego użytkownika moim wybrankiem nie musi byc tylko i wyłacznie the best looking man. I o to mi wtedy chodziło, jak z nim pisałam, że nie mozna patrzeć tylko i wyłacznie na wygląd!

A Ty nie zroumiałaś o co mi chodziło, może zbyt chaotycznie tam napisałam, stąd zostało źle zrozumiane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, Wywlekłaś w poprzednim poście moje ;) i byłaś wobec mnie zgryźliwa, ale nie robi to na mnie większego wrażenia.

Tamta dyskusja mnie zirytowała, bo chłopak się nią naprawdę zdołował i było to zupełnie niepotrzebne. Mogłam ją zakończyć ostrzeżeniem - tylko równałoby się to z banem dla Ciebie. Nadal uważasz ,że byłam nie fair?

 

-- 17 cze 2012, 11:18 --

 

Amon_Rah, Pisałam w tym samym czasie co Ty, ale obiecuję też już będę grzeczna :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z krytyką moderatorów jest trochę jak z krytyką sędziów piłkarskich czyli jest bez sensu . Ja mam pozytywne opinię o moderatorach , ale zachowam ją dla siebie bo wyjde na lizusa , a lizusem nie jestem ... no dobrze , może trochę :P

 

Wracając do głównego tematu , odpowiedz brzmi tak , jestem uzależniony od forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do tego kogo się lubi a kogo nie , jakiś czas temu pisałem , że nie lubię pewnej osoby , a teraz po czasie muszę się przyznać do błędu , bo po pierwsze mogłem to zachować dla siebie i nie psuć atmosfery na forum , a po drugie oceniłem tą osobę zbyt pochopnie , okazało się , że jest w porządku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pozytywne opinię o moderatorach

Ja rowniez ..o czym zreszta napisalam. Nie jest moim zamiarem pietnowanie kogokolwiek i czepianie sie :nono: Jednak kiedy uzytkownik pisze ze ma zal to warto spojrzec na sprawe z kilku stron i postarac sie zrozumiec jego punkt widzenia.

MIlego dnia wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, Już wszyscy mi zadali to pytanie :P ale nie , chodziło mi wtedy o nowego użytkownika ;)

 

A panią moderator lubię :P i tą drugą panią moderator też lubię , tylko trochę się jej boję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, ja bym rzekła, że jedno z drugim jest znacznie powiązane. Tylko, że dyskusja rozwinęła się w złym miejscu bo powinno to być w "Czy jesteście zadowoleni z forum/ pracy moderatorów" :) Od tego chyba te tematy są. :)

 

Ale milczę już. Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×