Skocz do zawartości
Nerwica.com

forum


Gość Stylow

Rekomendowane odpowiedzi

Ja drugi raz chyba by postąpiłem tak samo, choć wiem że to niepopularne i samemu się dostaje rykoszetem. Ale dopiero jak wyszły te kolejne sprawy to poczułem że przynajmniej parę osób tu mnie zrozumiało, bo tak też byłem bardzo rozczarowany forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, ja jestem raczej rozgoryczony tym, że zaczynają się po zlocie tworzyć kółeczka wzajemnej adoracji i nie można wyrazić zdania sprzeciwu przeciwko którejkolwiek z osób ze zlotu, żeby od razu nie zostać zaszczutym przez całą resztę.

A sytuacja sprzed tygodnia była dla mnie dziecinna i żałosna, tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu, kiedy odbywał się Zlot pod Częstochową, bardzo żałowałam, że nie mogłam pojechać. Było mi smutno, jak widziałam, że ludzie dzielą się wrażeniami, fotkami, żartują sobie, są wyluzowani. W związku z tym obiecałam sobie, że pojadę na następny zlot. Nie jest łatwo przełamać się. Rozumiem Wasz strach.

Pamiętajcie, że spotkanie z grupą zacieśnia więzy. Nie bądźcie zdziwieni, że zlot nas w jakiś sposób zjednoczył. Przykładowo ja na zlocie poczułam się w końcu wśród swoich, w stadzie i sądzę, że każdy z Was mógłby poczuć się tak samo. Tylko musicie odważyć się i przyjechać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz kolejny powód, żeby chcieć konto usunąć.

 

*Monika*, nie zamierzam bawić się w żadne kółeczka. Nie żałuję w najmniejszym stopniu, że na zlot nie pojechałem i na żaden nie pojadę. Im bardziej przyglądam się temu forum, tym mam mniejszą ochotę poznawać stąd ludzi.

 

*Wiola*, popieram jak się z Nią zgadzam. Jak się nie zgadzam, to z Nią to w cztery oczy omawiam. Nie potrzebuję wywlekać tego na forum. Wiem, że za Nią nie przepadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma pretensje do tego, że ktoś się zżył? Ja przynajmniej nie, takie zloty w końcu po to są i są potrzebne.. ;)

Ale nawet tu widać, że słowo "zlot" wywołuje wysyp minek " :roll: " i nagle zainteresowanie tematem, do którego połowa tak to by nie zajrzała :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, ja jestem raczej rozgoryczony tym, że zaczynają się po zlocie tworzyć kółeczka wzajemnej adoracji i nie można wyrazić zdania sprzeciwu przeciwko którejkolwiek z osób ze zlotu, żeby od razu nie zostać zaszczutym przez całą resztę.

A sytuacja sprzed tygodnia była dla mnie dziecinna i żałosna, tyle w temacie.

Trzeba być twardym a nie miętkim. Pamiętasz jak wyraziłem opinię w temacie zdjęciowym i wyskoczyłeś na mnie plus jeszcze jakieś tam osoby? Jakoś nie udało się mnie zaszczuć a była was banda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety mimo całej sympatii do was też mam takie odczucia. :)

Ciekawe, ja w ogóle takich nie mam. Czytam to forum codziennie i nie widzę żadnych kółek adoracji, jedynie zażyłość która jest naturalnym efektem poznania kogoś lepiej.

Jak Marsalowi to przeszkadza to niech A) zacznie spotykać się w realu z forumowiczami, lub B) zacznie angażować się w znajomości z wybranymi osobami, np. na PW albo GG albo FB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, no w sumie tak ale teoretycznie to temat o uzależnieniu od forum ,a jest temat " czy jesteście zadowoleni z forum" czy jakoś tak :D ale to Ty tu jesteś boss, więc jak zezwalasz to się krępuję :mrgreen:

 

-- 17 cze 2012, 00:50 --

 

Mushroom, co człowiek to inne odczucia :) :) aczkolwiek ja tego nie odbieram tak negatywnie jak Marsal : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma pretensje do tego, że ktoś się zżył? Ja przynajmniej nie, takie zloty w końcu po to są i są potrzebne.. ;)

Ale nawet tu widać, że słowo "zlot" wywołuje wysyp minek " :roll: " i nagle zainteresowanie tematem, do którego połowa tak to by nie zajrzała :P

Marsal ma :roll: A słowo "zlot" wywołuje zainteresowanie tematem, który najwyraźniej CZYTAMY, skoro wiemy, że pojawiło się słowo "zlot" ;) Reasumując - nie wywołuje zainteresowania tematem, jak już to podnosi aktywność użytkowników, którzy i tak tu zaglądają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Domiś, a ja myślałam, że to ja jestem bossem tego forum :-|

*Monika*, nie zamierzam bawić się w żadne kółeczka. Nie żałuję w najmniejszym stopniu, że na zlot nie pojechałem i na żaden nie pojadę. Im bardziej przyglądam się temu forum, tym mam mniejszą ochotę poznawać stąd ludzi.

 

Szkoda, że nie chcesz się integrować. Ale to Twój wybór.

Myślę, że Ty tak nie myślisz. Jesteś przekorny, ze złości najprawdopodobniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×