Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Od jak dawna nie jesteście razem?...wiem boli jak cholercia...ale uwierz...czas leczy rany...tylko mi zeszło 8 miesięcy by sie pozbierać...mam nadzieję, że u Ciebie bedzie krócej :)

 

 

A jakie miałaś wyniki prolaktyny?...w surowicy i 60 minut po tabletce?...ja tez mam właśnie troszke podwyższona po meta....ehhh...ehhh

 

 

Widać, jedziemy na podobnym wózku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie wszystko świeże widze ...nie obwiniaj siebie za to, że wybaczyłaś, skoro wtedy tak czułaś...kochałaś go przecież...w takim stanie wiele można znieść i wybaczyć...powiedź sobie, że nie jest Ciebie wart, że zasługujesz na kogoś 100 razy lepszego :)...tez negatywnie podchodzę do zdrad...w ogóle strasznie powaznie podchodze do milości...a czasem chyba trzeba trochę poluzować...byc bardziej spontanicznym...

 

Z hormonami nie ma co czekać...jak masz mozliwość to idź wczesniej...ja biorę leki, wiec teraz moja prolaktyna może byc inna, więc leczyc ja nie ma sensu...i tak to życie sie nam toczy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz...też się czasem zastanawiam czemu tak a nie inaczej lokowałam uczucia...chyba to jakieś feromony ;)...trochę tez o tym czytałam z psychologicznego punktu widzenia...chodzisz na jakąś terapię?...sadze, że przydałoby Ci się...wiem, że prywatnie wszystko drogo...ja na same badania hormonów wydałam 150 zł i sie nagle okazało, że wyniki mam niby w normie (oprócz tej prolaktyny)...po prostu...żyć...nie umierać!

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:09 pm ]

Ja zero alkoholu...jednak strasznie dzisiaj potrzebuję czułości...przytulić się...pobyć z ta druga uchochaną osoba :(

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:11 pm ]

Prawdziwa jęczarnia sie porobiła ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie chodze nigdzie leków tez nie biorę chromole to jakoś b znimi czy bez i tak jedno to samo g..e zycie ale cóz nie zamierzam narazie moze powinnam ale nie chce a badania zrobię jak się dostanę :) wtedy czekałam z poł roku :shock: bo wiecznie za poźno dzwoniłam bo coś koszmar jakis jak slowo daje

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:12 pm ]

no fakt nazwa wątku oddaje treść jak nie wiem co ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wzajemnie :) w koncu ktoś kto rozumie ta sytuacje pozdrawiam :)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:29 pm ]

ja tez zero mam melise :lol::roll:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:36 pm ]

spadam juz bo mi sie oczy zamykają dobranoc przynajmniej szybciej bedzie jutro...a czy lepsze czy nie kto wie... oby lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje;) i dziekuje takze Wam wszystkim, poniewaz takze wiele mi pomogliscie chociazby dlatego ze moglam sie tu wyjeczec a Wy mnie wysluchaliscie i podtrzymywaliscie na duchu, a wiec niemaly wklad w moj stan;)

Nelka jesli jest nadzieja to na pewno bedzie dobrze, ona trzyma przy zyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry bardzo!

Co to? Jeszcze śpicie? Czy nie ma dzisiaj na co jęczeć :D

Oby - bo ostatnie dni były dla wszystkich paskudne :?

Pozdrawiam wszystkich!

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:41 pm ]

ale do wieczora daleko... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio daleko i cos czuje wkosciach ze mnie wieczorem nie bedzie i znowu się popłącze ze siostrzeniec zostal :( mam jakis smutny dzien matka mnie wk.. do tego mam ochote uciec z tąd ale do kad gdzie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba powinnam się zastosowac znalazłam to na czyims blogu ....

 

I spojrzałem w niebo po raz tysięczny, błagalnym wzrokiem patrząc w górę...

I oto obłoki się rozstąpiły i zstąpił anioł w złotej zbroi.

A oczy jego były jak żarzące się węgle, a miecz w jego ręku słał błyskawice.

I przemówił do mnie... Stałem się malutki jak mrówka...

Zaprawdę powiadam ci. Synu!!!! Przestań k***a marudzić, bo stajesz się nudny". ;) ale jakoś cieżko choć się staram :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie brakuje oprócz milosci pracy dzieci śmiechu przytulenia się do kogoś oprócz romantycznych chwil spacerów drinków o polnocy czy czegos tam innego :roll: tak nie wiele potrzeba mi do szczęścia a omija mnie ono szerokim łukiem :evil::roll:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:43 pm ]

acha jeszcze Nelka mogła by wpaść

 

a ja bede czekac na swojego ksiecia w lazurowo- niebieskich kalesonach kiedyś mnie znajdzie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uch. Jest źle. Poza fatalnym nastrojem, jest mi niedobrze i coś mi ściska klatkę piersiową. Duszno mi. Nie mam siły. Mam jutro jechać do miasta. A tak strasznie nie chce. Ale myśl, że po raz kolejny kogoś zawiodę mnie denerwuje. Będą naciskać, naciskać, potem robić wyrzuty. Jeszcze mam parę rzeczy do zrobienia. Czy ja za dużo na siebie biorę? Przecież to prawie nic. A mi tak ciężko nawet się ruszyć, przemieścić do innego pomieszczenia. No tak. Wszystko wyolbrzymiam... Nie mam na to siły. Nie znoszę zobowiązań. :cry: Padam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na uspokojenie raczej nic nie potrzebuję. Bo już w ogóle zaszyję się w łóżku i będzie koniec. Nie jestem zdenerwowana, bardziej zniechęcona. Już łykam sobie radośnie seronil i efectin. Mam w nosie to wszystko. Najwyżej się poobrażają. De facto dużej różnicy mi to nie robi. I wszystko chyba przez tą pogodę. Jest mi gorąco i nie mam czym oddychać. Dziękuję bardzo za wsparcie. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×