Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjście do kolegi - nie chciałam iść, wypierałam się jak tylko można, ale poszłam i były to jedne z najlepszych dwóch godzin w ostatnim czasie :yeah::yeah:

A co robiliście? :twisted: przyznaj mi się tu :P

nagrywaliśmy doświadczenia z fizyki :Pi szpanował graniem na gitarze... kocham gitary :105: nic poza tym :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radość sprawiają mi ostatnio niezobowiązujące pogawędki z obcymi ludźmi, na których to w różnych okolicznościach się natykam... I tak, w dniu dzisiejszym (czy dzisiaj to jeszcze wczoraj, czy już jutro??? :? ), taką niewątpliwie najciekawszą wymianę zdań odbyłem podczas rozmowy z dwiema "turystkami" :twisted::P Tematem dominującym były akurat zwierzęta ;)

Na inną ciekawą sytuację natknąłem się na lotnisku. Przed wejściem ostrzeżenie informujące o zakazie wstępu pod groźbą kary i takie tam... Bywam w zasadzie codziennie, więc co się tam będę przejmował. Przy wyjściu natykam się na stojący tam radiowóz. No nic, idę prosto na nich... Jakby było mało, zatrzymuję się tuż przed nimi i kieruję się schodkami w górę, w stronę zbiorników z paliwem, gdzie już przebywać jako obca osoba z pewnością nie powinienem... :P Stoję tam sobie czekając na psa... Wyciągam z kieszeni klucze, do których mam przypięty też specjalny gwizdek... Z radiowozu wysiada nagle młody gliniarz i zmierza w moim kierunku... Idę więc wprost na niego... Najwyżej wlepią mi kolejny mandat za coś tam. Jakoś przeżyję... Gdy już jesteśmy wystarczająco blisko siebie, facet zagaduje i... pyta czy będziemy dzisiaj latać, bo oni akurat przerwę mają i chcieliby sobie popatrzeć :mrgreen:

A tak poza tym, w wolnych chwilach zajmuję się oswajaniem dzikich gołębi... Kolejny, który się nawinął...

A może to gołębica??? :shock::P

PICT0031.thumb.JPG.d6c5dcadc09b40d9e26c34d5ca2a96d6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×