Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież zapamiętanie która to lewa, a która prawa jest łatwe. Macie prosty sposób: Prawa ręka to ta, gdzie patrząc na wierzch dłoni kciuk jest po lewej stronie. :twisted:

Ja znakomicie zdaje se sprawę która ręka prawa która to lewa ale np jak ktoś mi mówi kręć śrubokrętem, kluczem w prawo czy lewo to nie jestem wstanie tego zrozumieć mimo że wiele osób próbowało mi to tłumaczyć, nawet mając do zakręcenia 50 śrub pod rząd za każdym razem nie będę wiedział w którą stronę to się robi zwłaszcza jak będą w różnej płaszczyźnie. Z zaburzoną lateralizacją ciężko ogarnąc takie rzeczy które dla większosci są tak banalne że nawet o tym nie myślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, Strony,stronami, - refleks i podzielność uwagi,brak "wyczucia" (po prostu nie wiem kiedy jadę środkiem,a kiedy mi samochód po poboczu jedzie - za złamany grosz wyczucia. To są problemy.

rafka, cześć.

Marsal2, Przeprowadzka mnie czeka,poza tym, musiałbym się zebrać na pogadankę z rodziną na ten temat..ciężko jakoś mi się do tego zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, ja tez miałam problemy, ale ogarnęłam w końcu;) I cieszę się, że jakby co to zawsze mam to prawko i razie nagłego wypadku moge siąść za kierownicą i zastąpić kogoś, kto się np źle poczuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, GRATULACJE WIELKIE :uklon: , tym bardziej, że polityka gospodarcza nie należy do łatwych, a już na pewno ciekawych.

 

-- 16 cze 2012, 14:12 --

 

Z podziwem czytam o Waszych postępach na uczelniach, w szkołach i cieszy mnie to, że mimo wszystko...dajecie radę :!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×