Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Dla Ciebie 10 to późno? Ja jestem z siebie dumna ilekroć udaje mi się wstać tak wcześnie!

 

Kiya, żeby nie było to 10h to też jest dla mnie wyczyn, ale ja zawsze jak wstaję to z dużym poczuciem winy, że właśnie tak późno, że dużą część dnia przesypiam, że inni już dawno wstali i pracują a ja się opierdalam. Zawsze wieczorem oszukuję się i nastawiam budzik na 8h ale nigdy o tej nie wstaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PoznacSiebie, no to w sumie mam podobnie. Ale staram się zaakceptować to w sobie, bo po co się jeszcze katować wyrzutami winy? My za to potrafimy siedzieć po nocach... Ja tam zawsze powtarzam, że ludzie dzielą się na skowronki i sowy :D I jestem dumna z bycia sową!

 

-- 16 cze 2012, 00:42 --

 

Laima, :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że dużą część dnia przesypiam, że inni już dawno wstali i pracują a ja się opierdalam

Ja mam na odwrót gdy wstaje o 8 , to zazdroszczę tym co mogą się opierdalać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że dużą część dnia przesypiam, że inni już dawno wstali i pracują a ja się opierdalam

Ja mam na odwrót gdy wstaje o 8 , to zazdroszczę tym co mogą się opierdalać :P

Też tak mam.

 

Dobranoc wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Nawet na takim filmie , ilu to było takich mistrzów drugiego planu ? co ich niby wcale nie widać , a wystarczy 5 sekund , dobre ujęcie , póżniej przerobić to na fotkę , wrzucić na jakąś stronę typu demotywatory.com i kasa się zgadza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×