Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

*Oleńka*, trzymaj się mocno, ściskam wirtualnie przynajmniej... Mam nadzieję, że nowa terapia da Tobie siłę i wybrniesz z tego :smile:

 

Mi się wszystko psuje w życiu, ten dzień nie powinien wogóle istnieć... Psychol się wypisuje z tego ośrodka co do niego chodzę... Albo szukać innego będę musiał albo do niego ale gdzie indziej i w innych terminach :?

Nadal szukam psychoterapeutki nowej ale nie mogę się za to zabrać, choć wiem, że bez tego ani rusz :?

Na dodatek zmieniam leki, muszę zejść z jednych a następne dwa czekają w kolejce :(

Kurwa, nie daję rady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, na własne żądanie wyszłam,więc podobno nie można wrócić.Poza tym wrócić nie chcę.Skoro już wyszłam to nie wytrzymałabym tego zamknięcia.

Psycholog mi radzi oddział terapeutyczny,albo Wonieść w Wielkopolsce.W tym drugi dobrze bo pobyt trwa 3 tygodnie,a nie pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między innymi dobijanie starej cyfrówki, z której zbyt wiele wykrzesać już nie sposób ;)

Poza tym jakieś dziwne wycieczki po mieście, telefon od kumpla... "Nowa knajpa, wieczorem wystąpi Christ Agony"... Wpadłem rzuciłem okiem, a tam inny kumpel (organizator)... Eeee, to nie dla mnie, pomyślałem... Wróciłem do domu...

PICT0002.thumb.JPG.dc1a36a4614387b0c42907fd9c7bde48.JPG

PICT0014.thumb.JPG.d4aaa6f692e8aa0ede281dee675c7b87.JPG

PICT0003.thumb.JPG.c10efcd1695ddea9ba0e706e5e246244.JPG

PICT0017.thumb.JPG.962b95df7e05f129b5203be653638f1f.JPG

PICT0016.thumb.JPG.2d73d933bad0ee53bdacbc33ec334d67.JPG

PICT0015.thumb.JPG.93b1665c2a8b8d3bb93137060cec646b.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam nadal na słońce, póki co dogrzewam się lampą. Czasami podczas ataku włączam lampę zamykam oczy i wkręcam się, że jestem już w niebie. Chociaż tam jest podobno tylko przyjemnie...

 

Czasami myślę też o Was, że wszyscy jesteśmy na tej samej chmurce. Jedyna przyjemna derealizacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, fajne fotki

E tam ;) Ten aparat zepsuł mi już tyle interesujących ujęć, że czas chyba najwyższy zainwestować w coś lepszego ;)

Tylko co tu jeszcze fotografować :?

Oprócz cmentarzy, rzecz jasna ;)

Moje ze Szczecina.Dawno temu

Laima, nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale na Twoich fotkach potrafię dostrzec duuuużo więcej niż ktokolwiek byłby w ogóle w stanie przypuszczać ;)

nie lubię Szczecina.Nie wiem sama czemu.Śni mi się jako koszmar po nocach.

Bardzo słusznie :twisted::twisted::twisted: Szczecin to Samo Zło :twisted::twisted::twisted:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×