Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

*Monika*, ah, powiem szczerze, że nie wiem sama :bezradny:

 

myslę, ze nad morzem nie znajdziemy nic jeśli mam byc szczera na +/-20 osob w rozsadnych cenach.

 

W gory chetniej bym chciala, ale ten dojazd... Ale wiem,ze Wy ostatnio mieliscie kawal drogi, wiec teraz polnoc musi sie dostosowac do Was :)

poza tym mnie nie bierzcie pod uwagę, niech zadecyduja te osoby,co moga byc na 100%

ja narazie na 75% jestem zdecydowana

 

Monia w ogole jak u Ciebie? :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, aj wierze, że jestes zmeczona. Po tylu mscach ciężkiej pracy, należy Ci się odpoczynek. :) A jak ta olimpiada dziecieca wyszla? Czy jeszcze sie nie odbyla? :)

Planujesz jakis odpoczynek procz zlotu? :)

 

U mnie, ah. Dziwnie. Radek dal mi ksiazke o samooakceptacji, uswiadamiam sobie, jak wiele mi brakuje. Ta ciocia, o ktorej pisalam, stwierdziła, że się mną zajmie. Dziś byłam na wizycie u przecudownej psycholog, jutro mam znów wizytę u psychiatry, wszystko to poza kosztami.

 

Lepiej się czuje od razu, wiedząc, ze chce mi pomoc. Tak to bez zmian :)

Za chwilę siadam na 3h do mgr ;)

 

Bardzo chcę Was zobaczyć w niezmienionym skladzie (bądz wiekszym) znow w tym roku, troche z boku bylam,bo potrzebuje czasu w stosunku do ludzi, ale ciesze się, ze Was poznalam :)

 

sciskam Moniu mocno mocno :):):*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, Asiu, tak odbyła się, ale na hali w szkole specjalnej z uwagi na złe warunki pogodowe.

Oprócz zlotu niczego nie planuję, adaptuję poddasze pod mieszkanie, więc wiesz......

Właściwie to kochana nie wiem z czym Ty się borykasz, chyba muszę sobie poczytać Twoje starsze posty, po prostu nie pamiętam.

Fajnie, że robisz coś dla siebie, zobaczysz, efekty będą!

 

Ja też chciałabym spotkać się z Wszystkimi, którzy byli na ostatnim zlocie. Wszystkich uwielbiam! :D

Myślę, że nie odstawałaś od grupy. Każdy jest inny, nie przejmuj się słonko.

 

Idź, popisz trochę, a na jaki temat ta magisterka Twoja?

 

I ja Cię mocno ściskam :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pindzia, też myślałam o Mazurach. Przykładowo Stare Jabłonki, ale chętnie przejadę się do Ełku. Do Starych Jabłonek jest bardzo dobry dojazd pociągiem.

Ponieważ mamy tendencje do rozrabiania wstępnie zakładałam Stegnę, ale tam rzeczywiście spory ruch. W Krynicy trzeba wybrać jakieś zaciszne miejsce. :P:pirate:

 

-- 15 cze 2012, 17:31 --

 

Też dawno nie byłam w górach. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, ooo, czyli parapetówa w planach u Ciebie:D

 

U mnie nic specjalnego, depresja, ale dla mnie to miażdząca sytuacja.

 

Mgr to prawne i gospodarcze aspekty odnawialnych zrodel energii w UE, temat przyjemny i ciekawy, a mimo to- tak mnei przygniata.

Ok, spadam do pisania, do uslyszenia pozniej :* :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×