Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nie pytasz dziewczyny, czy możecie iść za rękę :roll:

 

2. W przypadku, w którym jest to osoba poznana przez Internet, spotykacie się pierwszy raz, a wcześniej nie było rozmów sugerujących zainteresowanie na poziomie chłopak-dziewczyna, nie chwytasz za rękę.*

Słowa przed spotkaniem "zobaczymy czy przypadniemy sobie do gustu" można ale traktować jako takie zainteresowanie? ;)

 

A z tym pytaniem to też tak że ja celuję w osoby bardziej introwertyczne więc staram się nie robić czegoś co może zestresować drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LucP84, "zobaczymy czy przypadniemy sobie do gustu" to absolutnie nie jest przyzwolenie na kontakt fizyczny.

 

A z tym pytaniem to też tak że ja celuję w osoby bardziej introwertyczne więc staram się nie robić czegoś co może zestresować drugą stronę

Czasem trzeba po prostu przestać myśleć i oddać się spontaniczności. Gdy pierwszy raz spotkałam się z kimś bardzo mi bliskim, z kim wcześniej znałam się tylko wirtualnie, rzuciłam mu się na szyję... Z radości i tęsknoty... To nie było zaplanowane, przemyślane, nic. A oboje jesteśmy introwertykami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LucP84, "zobaczymy czy przypadniemy sobie do gustu" to absolutnie nie jest przyzwolenie na kontakt fizyczny.
No właśnie dlatego pytałem, a poza tym to nie na początku spotkania tylko w połowie.

 

Dla mnie z kolei zaskakujące jest całowanie w policzek po otrzymaniu upominku i na pożegnanie na pierwszym spotkaniu. Wydaje mi się że to trochę krępujące, choć niektórzy ludzie może mają wyrobiony już taki odruch że zwyczajowo to robią.

 

Mnie takie coś krępuję jak z kimś nie jestem jeszcze oswojony.

 

Wszelkie podobieństwo opisywanych tu zdarzeń do tych tych z rzeczywistości jest oczywiście przypadkowe ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×