Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie mówiąc że okłamywałaś pewnie również tą drugą osobę, która pewnie temu zaraz zaprzeczy, ale ja tu widzę taką desperację, że ta osoba potwierdzi nawet że Ziemia jest płaska jak Ty to stwierdzisz, byle Cię przelecieć. No ale coś by na pewno wymyśliłaś Twojemu przyjacielowi żeby ukryć nasze wyjście do Egzotarium, które było w planach zanim mnie wyprowadziłaś z równowagi Twoja dwulicowość.

Każdy sądzi innych według siebie.

 

carlosbueno, masz na myśli jakieś konkretne dzieła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czas pokaże czy czasem ktoś tu nie wdepnął w niezłe bagno ;)

Bo im więcej wiem tym obecny rozwój wypadków zaczyna mnie coraz bardziej cieszyć.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do poprzedniego wątku, to to jest jedna z tych sytuacji Panowie w których może zdecydować wielkość nosa lub wypasiona fura. To kto ma lepszy/go?
Nie wiem, ale ja się wypisałem z zabawy, tylko coś napiętnować chciałem w tej dyskusji i zareagować na odniesienie w poście do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ś było na onecie albo na interii o badaniach koreańskich naukowców o tym, ze wielkość nosa koreluje z rozmiarem fujarki.

Gdyby tak było , to na przejazdach kolejowych podczas wzwodu , mógłbym robić jako szlaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vel Ona jedna, a Ich trzech? wydawało mi się, że Ich dwóch? To co, się rozmnożyli nagle? :P
Mad_Scientist, Po prostu nie wiesz wszystkiego.
Ciekawe czy chodzi o to co wiem, czy może jednak jest jeszcze czwarta osoba ;)

 

Może jakiś turniej piłki halowej by się dało zorganizować za miesiąc czy dwa jak takie tempo się utrzyma :mrgreen:

 

Ale paradoksalnie bardzo mi ulżyło, bo już teraz wiem jaka to była pomyłka. Stąd ja jestem za ujawnianiem takich sytuacji, bo potem ktoś może nabierać wiele osób, a tak już ktoś widzi czy chce czy nie chce ryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×