Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, ja też się jeszcze nie rozpakowałam :( Torba stoi w kącie :( Jakbym się rozpakowała,to formalnie byłby to koniec zlotu...a ja nie chcę :why:

 

Ja też jeszcze się nie rozpakowałem nie mam czasu bo myśle o tych wszystkich wspaniałych ludziach !!!!!!! których poznałem przez ten krótki weekend.Dzięki wszyskim uczestnikom zlotu :great: .Normalnie odzyskuje przez was wiarę w ludzi pl. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, dziękuję, naprawdę nie spodziewałam się :) Ty masz rewelacyjne włosy, buurzaaa loków!

sexy loki!!! pl. :P

ja też zawsze na zdjęciach wyglądam masakrycznie żle.Zdjęcia nie zawsze oddają to co w nas najlepsze.Ale mam takie coś że po zdjęciach z przed kilku lat umiem rozpoznać po sobie w jakim stanie psychicznym się znajdowałem np. dobrym lub złym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze się nie rozpakowałem nie mam czasu bo myśle o tych wszystkich wspaniałych ludziach !!!!!!! których poznałem przez ten krótki weekend.Dzięki wszyskim uczestnikom zlotu :great: .Normalnie odzyskuje przez was wiarę w ludzi pl. :uklon:

Takie spotkanie w szerszym gronie z pewnością mają działanie terapeutyczne.

Ja też już się stęskniłam za Wami wszystkimi.

Szkoda, że weekend nie ma 7 dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dać Wioli, bo z pośpiechu wpakowałem tam też fotki, które obiecałem tylko Madowi i to on musi zdecydować, czy je upowszechnić.

Przecież Wiola jest inteligentną dziewoją i będzie wiedziała, które może upowszechnić, a które poddać cenzurze. :mrgreen:

Dawaj Robcio, nie dygaj :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×