Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Ach - tak dzis w Wawie patrzylem sie na samochody, ktore przejezdzaja po ulicach. Sporo dosyc fajnych aut : Porshaki, Audiole, BMWice - ach chcialby na takim aucie podjechac do fajnej panny i zabrac na voyauge. Teraz wlasnie przegladam ceny tych aut. Kopara odpada. Skad tak duzo ludzi ma na takie auta kase? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajajaj89, na auta leca blachary.. po co Ci taka?

 

Nie zgodzę się z Tobą. Kobiety podświadomie lecą na bogate bryki ponieważ są wyznacznikiem statusu społecznego i stabilizacji finansowej. Jak się miałem okazję dowiedzieć parę razy w życiu kobiety dążą właśnie do stabilności. Płętując potocznym językiem: "Dupy lecą na fajne bryki" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajajaj89, na auta leca blachary.. po co Ci taka?

 

Nie zgodzę się z Tobą. Kobiety podświadomie lecą na bogate bryki ponieważ są wyznacznikiem statusu społecznego i stabilizacji finansowej. Jak się miałem okazję dowiedzieć parę razy w życiu kobiety dążą właśnie do stabilności. Płętując potocznym językiem: "Dupy lecą na fajne bryki" :D

 

Ale uwzglednij tez to ze wiele kobiet nie moze odroznic BMW od LEXUSa :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolei takie super wypas auta drogo kosztuja, ale za po 5 latach nie wygladaja juz tak rewelacyjnie i juz nie wygladasz na super bogatego samca

o dokładnie! dlatego darowałem sobie zakup Ferrari.

 

HEHEHE :D

 

ALe z kolei jak ma ktos duzo duzo kasy to moze co rok zmieniac auto

 

Ale to raczej nie jest polski standart zyciowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmoriartyz, nie znasz mojej sytuacji i mojego podejścia więc prosze cię nie wtrącaj się do mnie i moich spotkań.

To, że jedna osoba ubzdurała sobie, ze po jednym spotkaniu jesteśmy juz parą, to jej problem. A mnie wolno spotykać się z kim chce.Mogę się spotykac z koleżankami, kolegami, a czy coś z tego wyniknie to kwestia czasu.

Co do stanu psychicznego uzytkowników to jest mi on wiadomy, a mój też nie należy do najlepszych.

Także daruj sobie te bezpodstawne osądzanie mnie po tym jak ktoś na forum umieścił post, bo został pokrzywdzony tym, że spotkałam się z użytownikiem tego fortum. Jakby była to dziewczyna, to pewnie nie byłoby problemu, ale że to juz chłopak, to najlepiej komus tyłek obrobić :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Tobą. Kobiety podświadomie lecą na bogate bryki ponieważ są wyznacznikiem statusu społecznego i stabilizacji finansowej. Jak się miałem okazję dowiedzieć parę razy w życiu kobiety dążą właśnie do stabilności.

Nigdy nie mialam faceta z super bryka to nie wiem :D Dla mnie wazne jest zeby mnie dowiozlo tam gdzie chce. Moze dlatego, ze swoja stabilizacje finansowa wypracowalam sama :)

 

carlosbueno, rower jest duzo fajnieszy od BMW :yeah: Uwielbiam patrzec na tyleczek mojego faceta jak jedzie przede mna :oops::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×