Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety zupełnie nie odnajduję się w większej grupie czyli takiej jak była na zlocie. Też pewnie było widać że nie byłem na pierwszym planie :/

Ja powiedziałabym zupełnie coś innego na ten temat, widzisz mamy różne odczucia.

Byłeś jak najbardziej społecznie dojrzały. Być w grupie nie znaczy tylko dowodzić i być liderem. ;)

Chociaż w pewnych momentach nim byłeś :mrgreen:

*Monika*, nie wiem dlaczego. Na początku pomyslalam,ze wyciszylam się w trakcie zlotu, w drodze powrotnej czytalam ksiazke od radka i 1 dzien "po" był dość niesprecyzowany. Myślalam właśnie, że to wyciszenie, ale jednak po prostu przygnębienie.

Mnie,jakby malo wstydu bylo, zaprosila dzis na "rozmowę" ciotka, cala rodzina wie,ze jestem świrnięta.

Ale z jakiego powodu przygnębienie? Z powodu rozłąki ze zlotowiczami?

Po co ciotce opowiadasz o swoich sprawach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z jakiego powodu przygnębienie? Z powodu rozłąki ze zlotowiczami?

Po co ciotce opowiadasz o swoich sprawach?

 

Monia, nie wiem, odczuwam je caly czas, teraz to się w dodatku nasila. Płacze bez przerwy. Moze to 4 dni bez lekow tak się odbija. Ciężko mi się ruszyć, wyjść z domu.

Ta ciotka, podczas jednej z rozmów widziala, jak wybuchłam płaczem bez powodu. Powiedziala dziś, ze umówila mnie na wizytę u swojej znajomej psycholog i pójdzie tam ze mną. Powiedziala,ze mi pomoże, bo sama to przechodzila i wie jak to jest (przechodziła terapię na oddziale dziennym). Bardzo mnie podniosło na duchy, a pożniej w ramach "atrakcji" zabrala mnie do manicurzystki ;)

To złota kobieta, w dodatku bardzo mądra. Cieszę się, bo z całęj rodziny tylko od niej dostałam wsparcie (co jednocześnie jest przygnębiające).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, drzemkę też dzisiaj miałam, ale nie pomogła :/ A w nocy i tak mam problemy ze snem, czytaj chyba po zwiększeniu dawki leku - na wieczór mnie aktywizuje, a rano jestem jak zombie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×