Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lekarz Rodzinny podejrzenia.


Materiał

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnim razem po zażyciu amfetaminy pojawiły się dziwne objawy skórne.Dziś zgłosiłem się do Lekarza rodzinnego.Wyjaśniłem dokładnie co się działo podczas działania narkotyku.Problemy z dłońmi, żylaki.Ten lekarz stwierdził że wszystko jest ok i ja mam urojenia.Wpisał mi w kartotece podejrzenie zaburzeń osobowych, i jakieś jeszcze 2 cechy dający negatywny obraz mojego zdrowia psychicznego.Czy te wpisy w mojej karcie pacjenta mogą wpływać negatywnie gdy będę pobierał zaświadczenie do szkoły albo do pracy od lekarza rodzinnego?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist

Znajomy miał te same objawy, zażył to co ja a i jeszcze osoba pośrednia trzeźwa powiedziała co macie z dłońmi.Trochę jestem więc oburzony reakcją lekarza, i tymi zapiskami może i mam problemy psychiczne ale żeby mi tak w papierach odrazu nabazgrała?.

 

Agasaya

Poprostu?

W wieku 18 lat zacząłem zabawę w trawkę 2 lata później doszła amfetamina.Rok temu powiedziałem ty tu nie rządzisz i po epickich walkach ze sobą doszłedłemem do porozumienia.Ok bardzo rzadko ''ćpamy''.Efekt od roku raz w miesiącu się zabawiam, poza tym trzeźwy cały czas.A jeszcze 2 lata temu kilka razy w tygodniu się zdarzało.Poprostu przestań.Więc ostatnie objawy po zażyciu popchały mnie do wizyty u lekarza.Tym bardziej że moje życie nabrało sensu, zapisałem się do szkoły informatycznej, chcę pracować jako informatyk.Oby te wpisy w karcie pacjenta dodatkowo mi nic nie utrudniały.I obym ostatnim ''naćpaniem'' nie uszkodził sobie zdrowia ponieważ lekarz sami widzicie co stwierdził.I pomocy nie otrzymałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W karcie pacjenta zostało napisane podejrzenie zaburzenia osobowości i 2 cechy wskazujące na problem psychiczny, urojeniem jest wg lekarza dziwnie poruszająca się skóra z żyłami i utracenie ciepłoty dłoni co wg mojego urojenia pojawiło się już po ustąpieniu działania narkotyku i cały czas jest obecne, a objawy pod wpływem narkotyku dziwny wygląd dłoni (bardzo wychudzone) oraz poruszanie się żyły pozostawili mi a działo się to naprawdę.Już pisałem wyżej w celu wyjaśnienia.Wiec jak już komuś odpisać byle jak to lepiej milczeć.I nie musi mi Pani pokazywać drogi jaką mam iść.Moje pytanie brzmiało ''W karcie pacjenta zostało napisane podejrzenie zaburzenia osobowości i 2 cechy wskazujące na problem psychiczny'' Czy może mieć to negatywny wydźwięk przy pobieraniu zaświadczeń?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×