Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, z wyboru leżysz czy z przymusu? ;)

Ja właśnie pożegnałam Mamę, była u mnie od wczoraj i właśnie wraca do domu a ja zostałam sama w mieszkaniu i jakoś mi smutno.

P. jest w pracy, ja niestety nie (podobnie jak te 22miliony) i poza tym, że przeglądam forum to słucham pana premiera, który w tvp info uśmiecha się do wszystkich 22 milionów Polaków i zapowiada, że prawdopodobnie minimalna płaca w przyszłym roku wyniesie od 1600netto i nieważne że przez to bezrobobcie się powiększy :great: , ale z tym pan premier już nie mówi co zrobi. :yeah:

Poza tym świeci słońce pod Warszawą i na dworze jest całkiem przyjemnie a ja i tak wolę siedzieć pod moim niebieskim kocykiem z biało czarnym kotem, który ma klawe życie mimo, że jego Pani ma wręcz odwrotnie. To się nazywa siła charakteru :smile:

 

-- 12 cze 2012, 13:48 --

 

Dariusz_wawa, szykujesz się na mecz na stadionie, w strefie kibica czy przed tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrycha23, czy ja wiem..tak pół na pół chyba. Brzuch mnie boli od okresu więc wolałam schronić się w łóżku bo boli, bo wszystko mnie wkurza, irytuje, przygnębia. Mam nadzieję, że jutro uda mi się stanąć na nogi i wziąć się za siebie..po raz setny . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, ...jestem przed o... i tez jakaś jestem rozdrażniona. W nocy źle mi się spało. Ach my kobiety tak już mamy.

Mnie brzuch rzadko boli, ale jak już to muszę wziąć no-spę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×