Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Poszłam pokłócić się z ordynatorką i na skargę do odziałowej na jedną pigułe.Jeszcze mi mało. Aż się trzęse ze wściekłości.

Co ta wredna bab jeszcze Ci zrobiła? ja bym nie wytrzymała wcześniej tylko od razu pojechała z grubej rury babsztylowi, jak ktoś mnie denerwuje i nie lubie kogoś to nie wytrzymam tylko walę po prostu wprost , rzadko kto mnie denerwuje ,ale jak mnie denerwuje to nie potrafię byc miła, taka jestem.

Głupia baba pisemna skargę złóż na nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kusia, skoro dzisiaj Twoje urodziny to Wszystkiego Najlepszego, 100 lat !!!! Ja również nie przepadam za urodzinami, ale co tam, głowa do góry, uśmiechnij się, jutro też jest dzień - na pewno będzie lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, nie wiem dlaczego. Na początku pomyslalam,ze wyciszylam się w trakcie zlotu, w drodze powrotnej czytalam ksiazke od radka i 1 dzien "po" był dość niesprecyzowany. Myślalam właśnie, że to wyciszenie, ale jednak po prostu przygnębienie.

 

PoznacSiebie, Piotr, myslę,ze jestes zbyt surowy dla siebie. Myslalam,ze wlasnie dobrze czujesz się w wiekszej grupie.

A co teraz zamierzasz?

 

Mnie,jakby malo wstydu bylo, zaprosila dzis na "rozmowę" ciotka, cala rodzina wie,ze jestem świrnięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×