Skocz do zawartości
Nerwica.com

leki euforuzujące/podnoszące nastrój


Stonka

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie,łatwiej wpaść w opiaty.Z kolei metaamfetamina(amfetamina już nie)powoduje ogromny wyrzut dopaminy.Gdy przeprowadzano jeszcze takie badania,pacjenci nie potrafili stwierdzić,czy dostali kokainę czy metaamfetaminę,jedynie po czasie działania.Wszystkie te subst.b.silnie uzależniają psychicznie,a to jest gorsze od fizycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi jabłka i gruszki to nie będzie w stanie Ci odpowiedzieć który z tych owoców bardziej mu smakuje bo obydwa smakują inaczej ,podobnie jest z euforią opioidową i po stymulantach obie są atrakcyjne ale różnią się "smakiem doznań".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi takze o odczuwanie euforii ,inaczej one smakują...u mnie piribedil wywoływał euforie czego metylofenidat nie jest w stanie w uczynic dawkach terapeutycznych ,euforie na stymulantach porównał bym do podniecenia seksualnego a euforie po opioidach do orgazmu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euforia po opiatach z czasem słabnie i skraca się,przychodzi tylko stan chwilowego wyciszenia.Już krótka przerwa powoduje dość znaczny spadek tolerki w porównaniu do stymulantów(często kilka m-cy).Ale o heroinie,morfinie często myśli się przez całe życie,każda normalna przyjemność jest gorsza od tej po helenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj to jak wytłumaczysz fakt ze okres abstynencji na opioidach trwa zwykle 3 tygodnie a na stymulantach kilka miesięcy .

Ziomek brałem 50 mg a jak zdobyc-trzeba byc chorym na Parkinsona albo miec chorego w rodzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę o swoich doświadczeniach. Amfa, mdma czy głupie metylo tylko pierwszych kilka zażyć wywoływały u mnie euforię.

 

-- 20 maja 2012, 13:32 --

 

I odnośnie tematu. Coaxil bardzo euforyzuje. Po 15 tabsach na pusty żołądek, nie sposób mieć depresję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wikipedii tak pisze w skutkach ubocznych.

 

-- 25 maja 2012, 06:34 --

 

WIęc może pseudoefedryna (np. Sudafed), zdaje sie ma podobne działanie do noradrenaliny.

 

-- 25 maja 2012, 06:54 --

 

Lub mocna herbata (tzw. czaj) :smile:

 

-- 25 maja 2012, 07:01 --

 

Cannabis sativa (np. skunk)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×