Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Od rana w pracy - jakoś przeżyłam :/ Później starałam się robić wszystko, żeby nie myśleć... Bardzo, bardzo chciałabym nie czuć... To bardzo trudne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekend spędzony na zmaganiu się z atakami paniki :why: na przemyśleniach... samotność coraz bardziej doskwiera - niestety tak to już jest w tej chorobie, że mimo szczerych chęci pomocy najbliższych, zmagamy się z naszymi demonami sami :( Muszę stwierdzić, że nawet cieszę się, że jutro idę do pracy, przynajmniej zajmę czymś mój chory umysł :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samopoczucie dupne - czyli nic nowego :( Dzisiaj rozpoczęłam psychoterapię - jestem ciekawa czy będą jakieś pozytywne efekty :? Pierwsza wizyta jak dla mnie bardzo pozytywna - babka wydaje się spoko :) Kiedyś już uczęszczałam na psychoterapię przez 1,5 roku, ale nic pozytywnego z niej nie wyciągnęłam - strata kasy, mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej :? Zobaczymy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samopoczucie dupne - czyli nic nowego :( Dzisiaj rozpoczęłam psychoterapię - jestem ciekawa czy będą jakieś pozytywne efekty :? Pierwsza wizyta jak dla mnie bardzo pozytywna - babka wydaje się spoko :) Kiedyś już uczęszczałam na psychoterapię przez 1,5 roku, ale nic pozytywnego z niej nie wyciągnęłam - strata kasy, mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej :? Zobaczymy ...

 

 

A gdzie chodzisz? W Poznaniu? Chętnie wymienię się wrażeniami, też niedawno zaczęłam ;)

 

Dzień najgorszy z możliwych, powrót po urlopie do pracy i na dzień dobry wściekły klient. Całe dwa tygodnie urlopu poszły na marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×